Picton keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Piktonas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Picton su AFerry. Buities paslaugos Naujoji Zelandija yra iš Picton į Velingtoną.

Piktonas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Picton valdo Bluebridge ir Interislander. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Picton, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Picton, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Picton keltai su Bluebridge ir Interislander yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Picton bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Picton keltai
  • Picton keltai
  • Picton keltai

Apie Picton

Piktonas yra vartai į Marlborough Sounds, savo vynuogių auginimo vietovių ir toliau į pietus, į Christchurch ir už jos ribų. Piktonas yra vaizdinga pajūrio miestas Naujojoje Zelandijoje, dažnai vadinamas kaip vartai į Pietų saloje. Keltai paleisti visus metus visoje Kuko sąsiaurį į Picton iš Velingtonas į Šiaurės saloje. Piktonas "yra įsikūręs ne karalienės Charlotte Sound galvos, į apsvaiginimo Marlborough Sounds ir yra viena iš Naujosios Zelandijos gražiausių pajūrio miestų, su patrauklia krantinės punktyras su kavinių, restoranų ir galerijų. Nuo Picton galite žygis arba kalnas dviratis visoje Queen Charlotte Sekti, vienas iš geriausių ir labiausiai įvairių pakrančių takelius Naujoji Zelandija, arba imtis pusę dienos vadovaujasi jūros baidarės kelionė palei vakariniame gale Queen Charlotte Sound pamatyti Eagles spinduliai kormoranai, mažai mėlyna pingvinai, ruoniai ir delfinai.

Keltai į ir iš Picton

Interislander yra vienas iš Naujosios Zelandijos geriausiai žinomų keltų paslaugomis ir teikia paslaugas su trimis ultra modernių prabangių keltais. Visi jų keltai funkcija naujausius įrenginius padaryti jūsų kelionę malonus.

Laive rasite daug apžvalgos aikšteles, atpalaiduojantis kėdžių ir sofos, barai ir restoranai, kur patiekiama šviežiai paruoštą vietinės virtuvės. Kai keltai taip pat yra kino ir vaikų žaidimų aikštelės. Kelionės ant Inteislander keltu tikrai yra puikus patirtis ir peržiūros jums patiks Skrydis maršrutu verta vien keltų bilieto kaina!

Picton uosto įrenginiai

Piktonas terminalas šiuo metu veikia nuo 8.00 iki AM ir 08:00 nuo pirmadienio iki šeštadienio, ir tarp 8am ir 11.00pm sekmadienis. Veikimo valandos gali skirtis, kad tilptų tvarkaraštis pakeitimus. Jei reikia vežti assitance gali būti suteikta.

Jūs rasite interneto prieiga uoste už nominalią mokestis. Galite naudoti "WiFi" arba Dedicated interneto kioskai.

Kelionė į Picton uostas

Automobiliu ir automobilių stovėjimo aikštelė pervežimas Picton uostas yra gerai žymens parašė ir lengva pasiekti automobiliu. Uosto Marlborough suteikia 60 minučių automobilių stovėjimo aikštelė šalia Picton terminalo įėjimo, nemokamai.

Ilgalaikis automobilių stovėjimo aikštelė yra maždaug 200 metrų nuo terminalo (šalia senojo geležinkelio stoties). Tai atlygis ir ekranas ir šiuo metu kainuoja $ 1 per valandą, arba 6 $ per dieną. Darbo užmokesčio ir rodyti mašina yra pagrindinis ilgalaikio automobilių stovėjimo aikštelė. Monetas užmokesčio ir ekrano mašiną galima gauti iš Interislander Kasa.

GPS ,
Jei naudojate GPS automobilyje, Interislander terminalai galima rasti dominančio meniu punktus, paprastai tranzito arba keltai kategorijas. Piktonas terminalas Platuma - 41. 17,136599999999902 ir ilgumos 174,0 ,3084000000006881.

Traukiniu ,
Jei atvyksta pakrantės Ramiajame traukiniu, jūs turite padaryti savo kelią nuo geležinkelio stoties iki Interislander Atvykimo terminale pėsčiomis (apie 4 minutės pėsčiomis). Kirsti kelią nuo geležinkelio stoties iki i-svetainėje, pasukite į kairę ir sekite mėlyną liniją į Interislander pagrindinių durų.

Taksi/vėžėjas paslaugos
Daugelis vandens taksi operatorių išmes jums prie komercinio molo ribojasi su Interislander terminalo paprašius. Be to, daugelis vietinių apgyvendinimo paslaugų teikėjams veikti savo mandagumo transporto priemones.

Vandens Taksi "
Keletas vandens taksi bendrovės veikia iš Picton Foreshore įskaitant Cougar linijos ir Beachcomber kruizai. Jūs galite juos rasti 10 - 15 minučių kelio pėsčiomis nuo į Interislander terminalo priekyje. Daugelis šių bendrovių pasiūlyti pasiimti iš komercinio molo šalia Interislander terminalo paprašius.

Autobusu
autobusu ir maršrutiniu autobusu stotelė už paslaugas iš iš miesto yra patogiai įsikūręs Interislander terminalą.

pėsčiomis tiems, pėsčiomis, terminalas yra tik keletas minutė pėsčiomis nuo Picton miesto centro. Sekite mėlyną liniją nuo pagrindinės gatvės apačioje praeities i-svetainėje prie terminalo priekinių durų.

Užsisakykite keltu į maginficent Piktonas su AFerry.

Piktonas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Bluebridge

1 Lagoon Road, Picton, , New Zealand

Interislander

Auckland Street, Central Picton, New Zealand