Piko / Madalena keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Piko/Madalena Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Pico/Madalena su AFerry. Buities paslaugos Azorų galima gauti iš Pico/Madalena Porto Horta ir Porto Velas.

Piko/Madalena Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Pico/Madalena yra valdomas Atlânticoline. Kai ieškote keltu į Pico/Madalena, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Piko/Madalena keltai su Atlânticoline yra žinomi dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Pico/Madalena bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Piko / Madalena keltai
  • Piko / Madalena keltai
  • Piko / Madalena keltai

Apie Pico/Madalena

Madalena yra uostas Pico, An Portugalijos Azorų salos, salynas 850 mylių į vakarus nuo Portugalijos Šiaurės Atlanto saloje. Madalena turi apie 6000 gyventojų. Tik pavažiavus yra ugnikalnis, Ponta do Pico, aukščiausias kalnas Azorų. Tie, kurie padaryti jį į viršų, bus atlyginta su kvapą gniaužiančiu vaizdu. Portugalijos poetas Raulis Brandao vadinamas Pico "Ilha Preta" ( "Juodoji sala"), nes jos juodos vulkaninės dirvos.

Piko/Madalena keltų uosto

keltų uostas Madalena yra įsikūręs vakarinėje pakrantėje salos Pico. Madalena yra didžiausias uosto saloje, ir kaip toks daug PICO infrastruktūros yra netoli uosto.

Piko/Madalena Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Atlânticoline

R Porto - Madalena, 9950 - Madalena, Ilha do Pico, Portugal