Dodekaneso Skraidymas Delfinai

Dodekaneso Skraidymas Delfinai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Dodekaneso Skraidymas Delfinai siūlo greitai keltų ir povandeniniais sparnais paslaugas tarp Turkijos ir Dodekaneso salos Rodas ir Kosas. Dodekaneso Skraidymas Delfinai keltų yra dalis Phoenix Marin Ltd.

Jūs galite užsisakyti Dodekaneso Skraidymas delfinai keltai su AFerry. Žiūrėkite žemiau detalus grafikas informaciją ir geriausiomis kainomis klientai rasiu neseniai. Jei matote kaina jums patinka, naudokite Gauti Kaina užsakyti!

Apžvalga

Registracijos informacija

Be transporto priemonės keliaujantys keleiviai turi užsiregistruoti likus mažiausiai 30 min. iki išvykimo, visi kiti keleiviai – likus 60 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Fethiye - Rhodes
1 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

Dodekaneso Skraidymas Delfinai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Laive su Dodecanese Flying delfinų

  Dodekaneso Skraidymas Delfinai laivynas yra sudaryta iš vieno povandeniniais keltu, Egėjo princas ", o du monohull greitai keltai; Panormitis , ir ExpressPanormitis ,. Visi laivai gali pasiekti greitį aukštyn 25 mazgų.

  Dėl laivuose rasite patogų sėdėjimo ir panoraminiai langai, leidžia jums mėgautis nuostabiu vaizdu Turkijos pakrantės ir jūros.


  Apie Dodecanese Flying delfinų

  Dodekaneso Skraidymas delfinai yra dalis Phoenix Marin Ltd ir suteikia reisai iš Turkijos uostų Bodrumas, Datca ir Fethiye, jungiantis Turkiją į Dodekaneso salos.


  "Nesvarbu, ar pasirinksite Dodekaneso Skraidymas Delfinai Fethiye Rhodes maršrutą, Bodrumas į Kos paslaugos, arba bet kuris kitas Dodekaneso Skraidymas Dolphins Buriavimas, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir patogų kelionę saugiai, žinodami, kad jūs turite daug su AFerry.

  video

  Dodekaneso Skraidymas Delfinai YouTube video