Phi Phi keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

phi phi Maršrutai

 • Krabi Town į Koh Phi Phi / Koh Phi Phi į Krabi Town
  Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Krabi Town - Koh Phi Phi
  2 perėjimai kasdien
  1 valandos
 • Phuket į Koh Phi Phi / Koh Phi Phi į Phuket
  Songserm vykdo keltų pervežimą maršrutu Phuket - Koh Phi Phi
  2 perėjimai kasdien
  2 valandos

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Phi Phi su AFerry. Keltų maršrutų valdo Samui keltų ir Phuket Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą užsisakyti Phi Phi keltu su AFerry.

Phi Phi salos yra Tailande, tarp Phuket Island ir Malakos sąsiauryje. Pagrindinis sala grupės yra Phi Phi Don, kuris yra vienas iš didžiausių ir turi daugiau gyventojų. Ar šioje saloje, kur rasite modernią Phi Phi Tonsai prieplauka. Galite įsigyti keltų bilietus internete AFerry į Samui ir Phangan (keliones, kurios apima perdavimo autobusu) salos.

Phi Phi salos buvo už filmą "The Beach", kuris buvo scenarijus pritraukti pakankamai turizmą, nes tada. Šiandien ji yra viena iš populiariausių atostogų vietų Tailande skirtų nardymas, baidarės ir kitų jūros veiklą praktikoje.

Visos Phi Phi salos priklauso nacionalinio parko Hat Nopparat Thara-Ko Phi.

 • Phi Phi keltai
 • Phi Phi keltai
 • Phi Phi keltai

Phi Phi terminalai

operatoriai Keltų Puketas ir Samui Keltų siūlome šias paslaugas iš Phi Phi Don:

"Phi Phi Tonsai prieplaukos" yra saloje Pietų ir yra pagrindinis uostas. Iš ten keltai išvyksta į Phuket, Lanta, Phangan, Samui saloje ir Krabi Town salų. Ekskursijos į Samui ir Phangan salos yra taikoma 3 val pavedimu autobusu.

Laemtong įlankos terminalo yra įsikūręs į šiaurės rytus nuo salos ir paslaugos Puketas Rassada prieplaukos ir Krabi town Klong Jilad prieplauka. Jis neturi prieplauka, keltų priartėja tiek, kiek jie gali į krantą ir tada keleiviai imtis mažesnę valtį į paplūdimį.

Kaip ten patekti

Yra ne motorinių transporto priemonių saloje, žmonės keliauti dviračiu ar pėsčiomis.


Taigi, užsisakyti keltu į ir iš Phi Phi paprastai ir saugiai AFerry!

Apie Phi Phi salas

Phi Phi salos Tailandas melas tarp Vakarų Malakos sąsiauris pakrantėje žemyno ir Phuket saloje. Ko Phi Phi Don didžiausia ir labiausiai apgyvendinta iš visų salų, kurios sudaro Phi Phi salas. Ko Phi Phi Lee taip pat popluar dėl savo apsvaiginimo paplūdimiai, kurie buvo už 2000 m filmo "The Beach" vietą. Salos, kurios sudaro apie Phi Phi salos yra į Krabi provincijoje.

phi phi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Phuket Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 7, Phi Phi Island, Krabi, 81000, Thailand

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Moo 7, Phi Phi Island, Krabi, 81000, Thailand