Phangan keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Phangan Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš Phangan su AFerry. Keltų maršrutų valdo Samui Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą užsisakyti Phangan keltu su AFerry.

Dėl Phangan sala yra Tailando įlankos ir dalis Samui salyno su Samui sala į pietus ir Tao sala į šiaurę.

Phangan yra puiki vieta, kad buvo pasirinktas ne kartą senovės karalių Tailandas praleisti savo atostogas. Atsižvelgiant į salą interjerą galite rasti keletą kriokliai, įskaitant didžiausias iš nei Sadet-KO Pha Ngan nacionalinis parkas. Lietaus sezonas trunka nuo gegužės iki lapkričio. Apie AFerry galite įsigyti bilietus iš Phangan Thong Sala prieplauka į Samui, Phi Phi Tao salose.

Per pastarąjį šimtmetį gyventojų nuolat auginami, gyvena šiandien daugiausia iš turizmo, siūlanti kurortus ir lankytinas trauktis ir meditacija, ir antrinė iš kokoso žemdirbystės ir žvejybos. Yra daug budistų šventyklos, sala laikoma dvasinė vieta.

  • Phangan keltai
  • Phangan keltai
  • Phangan keltai

Phangan terminalo

operatorius Samui keltai siūlo keltų paslaugas iš Phangan Thong Sala prieplauka į Samui Bangrak prieplauka, Samui Maenam prieplauka, Phi Phi Tonsai prieplauka ir Tao Mae Head prieplauka.

Kaip ten patekti

populiariausių būdų transportuoti saloje yra keleivių įsodinimo sunkvežimiai, vadinami "songthaew", motociklai ir taksi.


Taigi, knyga jūsų keltu į ir iš Phangan paprastai ir saugiai AFerry!

apie Phangan

Phangan (Koh Phangan) yra Tailando įlankos pietryčiuose Tailandas sala. Koh Pha-Ngan rodoma daug dėmesio Alex Garland romano paplūdimio ir yra gerai žinoma dėl savo Full Moon Šalis, mėnesinį šokių muzikos festivalio rinkinį Haad Rin Nok Beach salos pietuose kiekvieną mėnesį. Į Koh Pha-Ngan pietus paplūdimiai yra gražus ir puikus plaukimo ir apskritai į pietus paplūdimių yra rockier nei šiaurėje tie.

Phangan Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Samui Ferry (Liva Group HK Limited)

Koh Phangan, Surat Thani, 84280, Thailand