Peskara keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Gražus ir žavingas Peskara yra Italijos Adrijos jūros pakrantėje dėl Italijos Rytuose ir tarnauja kaip svarbus ryšys su Kroatija. Peskara yra vienas iš svarbiausių ekonominių, komercinių ir turizmo centrų de Abruzzo regione. Jūs galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų laisvų nuo Peskara su mūsų lengva naudotis internetu forma. SNAV yra keltas kompanija, veikia iš Peskara. Peskaros į Kroatiją kelto maršrutas yra prieinama tik vasarą (paprastai liepos ir rugpjūčio) ir kai jis yra prieinamas AFerry rodo naujausias Peskara keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų naujausias ir geriausias kainas.

  • Peskara keltai
  • Peskara keltai
  • Peskara keltai

Keltai į ir iš Peskara

SNAV keltai " yra pagrindinis keltų kompanija Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. Nuo Peskara, SNAV keltai eiti į Splitas ir Stari Grad (Hvar) Kroatijoje. SNAV turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio daugiausia sudaro laivai su povandeniniais sparnais ir katamaranai, galinčių dideliu greičiu, o dar siūlo patogius keliones. Visi SNAV katamaranai ir laivai su povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Užsisakykite keltu į Kroatija iš Italijos gražus Adrijos jūros pakrantėje paprastai ir saugiai AFerry

Apie Peskara

Peskara turi reputaciją už tai, kad šalies miestas, ar ant į vasarą ar toliau į miesto centrą žiemą paplūdimiai. Yra daug žinomų diskotekų į miestą, kuris yra verta aplankyti.

poetas Gabriele D'Annunzio buvo garsus gyventojas Peskara ir daug prisidėjo prie dabartinės gerovės. D'Annunzio turbūt geriausiai žinomas už tai, kad Mussolini fašistų partijos pirmtakas. Jis perėmė nedidelį miestą ir padarė ją savo asmeninį diktatūrą keletą metų, o Italijos vyriausybė svyruojantis, ką daryti su juo. Jis taip pat sumažėjo kamerinis puodą morkos ant Italijos parlamento protestuoti visoje Italijoje pralaimėjimo I pasaulinio karo stogo.

Peskara Port

Peskara yra didžiausias miestas Abrucų regione Italijos ir siūlo nuolatinius ryšius su Kroatijos miesto Splito. Keltai į ir iš Peskara galima užsisakyti internetu su AFerry.

Peskara uosto įrenginiai

Peskaros uostas turi daug naudingų funkcijų, įskaitant skylę-in-the-sienos bankomato, yra prekinės centras ir keli tualetai.

Kelionė į Peskara

Galite vairuoti Peskara iš įvairių sričių Italijoje, nors suteikti papildomo laiko eismo spūsčių jums bus neišvengiamai rasti pačiame Peskara. Traukinys iš Romos šiek tiek ilgiau užtrunka, bet ji yra verta už nuostabiu vaizdu.

Peskara Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

SNAV

Stazione Marittima - Banchina Sud , I-65126 Pescara, Italy