Pertas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pertas yra įsikūrusi Australijos vakarinėje pakrantėje ir tai iš Vakarų Australijos valstijos sostinė. Ji buvo įkurta Captain James Stirling 1829 bus administracinis centras Swan upės kolonija. Rottnest Expresssiūlo patogų keltų paslaugas iš Rottness Island į Pertas terminalą. Žemiau galite rasti visus Pertas keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Pertas keltai
  • Pertas keltai
  • Pertas keltai

Keltai į ir iš Pertas

Rottnest Expresssiūlo patogų keltų iš Pertas uosto į Rottnest saloje Australijos vakarinėje pakrantėje. Už šią paslaugą, Perto terminalas įsikūręs istoriniame miesto Pertas. Jūs galite užsisakyti bilietus į ir iš Perth uosto į dešinę čia AFerry.

Rottnest Express Keltai " a> yra vienas iš Australijos mėgstamą keleivinis keltas. Visi jų keltai bus padaryti jūsų kelionę malonus nepamirštamų nuomonėmis.

Pertas terminalas yra įsikūręs ant prieplauka 2, Barrack Gatvė Jetty, Pertas.

Perth uosto įrenginiai

Pertas terminalas, įsikūręs Barackas g pabaigos, yra šiek tiek uosto apsuptas Perto konferencijų ir parodų centras, kelias kavines ir prekybos centras. Dėl Rottnest Express keleiviams, vykstantiems iš į Barackas Street terminalo yra nemokama viešbutis pikapas paslauga.

Kelionė į Perth uosto

Iki viešojo transporto "
The Esplanade geležinkelio storis ir Esplanade Busport yra visai arti kelto terminale, netoli Perto konferencijų ir parodų centras. Taksi paslaugos yra taip pat prieinama.

Automobiliu
Yra keletas aikštelėms srityje, įskaitant miesto Pertas viešbučiai per keletą minučių pėsčiomis iki keltų terminalo.


Užsisakykite keltu į Pertas iš Rottnest Island šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

apie Pertas

Pertas yra Vakarų Australijos sostinė ir yra įsikūręs kur gulbė upės prisijungia prie Indijos vandenyno Australijos pietvakarinės pakrantės. Minkštas smėlio paplūdimiai ir vaizdingų parkų susitikti klestinčią miestą šurmuliuojančių barų, restoranų, teatrų ir meno galerijų. Iš čia galite imtis keltu pamatyti Quokka ant netoliese Rottnest Island, eiti į krištolo vandenyse Indijos vandenyne prie Cottesloe Beach plaukti, ar galvą į Magestic Kings Park vaikščioti virš pakabinamų Medžių viršūnės tilto ir aplankyti masyvi boab medis.