Penzance keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Penzance, pietinėje Anglijos pakrantėje, yra didžiausias iš toli į vakarus nuo Kornvalio kaimų, Anglijoje ir tai tik 75 mylių nuo Plimuto, kur keltu iš Santander atvyksta. Palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų laisvų nuo Penzance su mūsų lengva naudotis internetu formą šio puslapio viršuje. Isles of Scilly veikia keltu iš Penzance ir žemiau, galite rasti visus Penzance keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

  • Penzance keltai
  • Penzance keltai
  • Penzance keltai

Keltai į ir iš Penzance

Isles of Scilly veikti keltu į salas Scilio iš Penzance Cornwall. Keltas kirtimas trunka apie 2 valandas ir 45 minučių, o laive Scillonian III galėsite atsipalaiduoti poilsio srityse arba atsigerti ar užkąsti Peržiūrėkite kavinių.

Užsisakykite keltu į Scilio Isles iš Kornvalio paprastai ir saugiai AFerry.

Apie Penzance

Per paskutinę savaitę birželio galite mėgautis Golowan, kur senovės keltų tradicijos yra švenčiama šventė, taip pat muzika, fejerverkai ir gatvės spektakliai. Kiekvienas žmogus turi daug laiko, ypač milžinišką alaus palapinę su gyva muzika ir šokiai iki vėlaus vakaro.

Penzance Port

Penzance yra vienas iš elektrochemijos tėvų, Humphry Davy gimtajame mieste. Tai didžiausia iš toli į vakarus nuo Kornvalyje, kaimuose, kur rasite daugiau nei 30 barų ir daug restoranų, tiekiančių nuo tradicinių žuvies ir lustai Italijos, tajų, kinų ar indų maisto. Sukūrę Pasidžiaugė savo apetitą, turite parduotuvės, kino ir du naktinius klubus jūsų dispozicijoje.

Penzance uosto įrenginiai

Penzance uostas yra sudarytas iš vidinio doką ir dokas, pasiekiamoje per duris, kad uždegti tik kiekvienas didelė banga tris valandas, nes nuo vandens lygio aplink yra paprastai gana žemas. Į uoste įrenginiai pagrindinis, bet jūs turite prekybos centro restoranų teisę už uosto. Nuo Velykų iki lapkričio kad "Scillonian III" keleivinio kelto rinkiniai plaukti kasdien nuo Penzance į Marijos sala, esanti Atlanto vandenyne už 28 mylių nuo sausumos pakrašty. Kirtimo trunka apie 2 valandas ir 45 minutes.

Kelionė į Penzance

Jei iš Londono, imtis M4 iki Bristolio ir tada M5 iki Ekseteris. Iš ten paimti A30 patekti į Penzance, ir sekti signalus į uostą.

Penzance Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Isles of Scilly Travel

Newlyn Pier & Harbour Commissioners, Cornwall, TR18 5HW, UK