Pentland keltai

Pentland keltai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti PENTLAND keltu į Orknio ir Škotijoje. Pentland Keltai yra šeimai priklausanti keltų bendrovės ir buvo siūlo perėjas tarp Pentland Firth ir Orknio salų nuo 2001 AFerry visada turi pigūs kainas Pentland Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Pentland Keltai į Šv Margaret vilties ir žiaunomis Bay. Žiūrėkite žemiau naujausias Pentland keltai kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Gills Bay - St Margarets Hope
1 valandos
Populiariausias maršrutas:

Pentland keltai Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Bortinis Pentland Ferries

  "Pentland Keltai laivynas susideda iš dviejų laivų MV Claymore ir Pentalina B. laive Pentland Ferries patalpos yra ribotas dėl to, kad perėjoje trukmę, tačiau rasite gražus atpalaiduojantis holai iš kurių atsiveria visoje Firth ir kavinėje su užkandžių baru ir tualetai.

  Yra daug galimybių pamatyti platų atrankas gyvūnijos, kaip antai ruonių, Puffins, žudikas banginių ir jūros paukščių, o laive dėka panoraminiais holų ir gultais.


  Apie Pentland Ferries

  "Pentland Ferries" Naujausias laivas, Pentalina , yra greitas katamaranai, kuri suteikia dar greitesnį aptarnavimą ir didesnį keliamoji galia mažinant kirtimo laiką tarp Šv Margaret vilties ir žiaunomis Bay pagal valandą.


  Kai jūs nuspręsite naudoti Pentland Keltai žiaunomis Bay St Margaret viltis keltų maršrutą, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionė.

  video

  Pentland keltai YouTube video