Pembroke keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Pembrukas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Pembroke su AFerry. Keltai į Pembroke, Velse, yra prieinami iš Airijos. Jūs galite imtis keltu į Pembroke iš Rosslare.

pembrukas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Pembroke valdo Airijos keltai. Kai ieškote keltu į Pembroke, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose kaip Fishguard padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Pembroke keltai su Airijos keltai yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio paslaugų ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Pembroke bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Rosslare - Pembroke
(Irish Ferries)
383 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 30 d., sekmadienis
  • Kelionė: 2020 m. lapkričio 5 d., ketvirtadienis - 2020 m. lapkričio 19 d., ketvirtadienis
  • Automobilis + 2
  • Pembroke keltai
  • Pembroke keltai
  • Pembroke keltai

Apie Pembroke

pembrukas yra istorinis namų iš Pembroke Welsh Corgi - karalienė yra žinomas dėl mylėti šį konkretų veislės šuo ir ji valdo kelis. Ji taip pat buvo karaliaus Henriko VII gimtinė. Pembrukas buvo kai kurie iš pirmųjų povandeninių bazių kai povandeniniais laivais buvo besivystanti koncepcija vietą.

pembrukas yra sostinė Pembrokeshire Vakarų Velso ir garsėja savo didinga Norman pilis. Nuo Pembroke galite naudoti Airijos Keltai pasiekti Rosslare į pietvakarių Airijos Respublikoje. Jūs galite užsisakyti keltų kirtimo į Rosslare su mūsų lengva naudotis internetu forma ir žemiau, galite rasti visus pembrukas į Rosslare keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų naujausias ir geriausias kainas.

Keltai į ir iš Pembroke

Airijos keltai " yra didelis ir gerai įsteigta bendrovė su keliais maršrutais iš Didžiosios Britanijos į Airiją. Jų laivas Meno Inišmoro , valdo pembrukas į Rosslare maršrutą ir laive rasite visą spektrą paslaugų, įskaitant nemokamą WiFi, su liemenėlė, vaikų žaidimų aikštelės bei parduotuvės.

pembrukas Port

pembrukas maždaug verčia iš valų kaip "Lands End" ir yra įsikūręs toli į pietus vakarus nuo Velse. Jis yra žinomas dėl savo garsiąją pilį, kuri dominuoja visą miestą. Keltai iš keltų uosto ir uosto Pembroke eiti į Rosslare Airijoje ir yra vienas iš sėkmingiausių maršrutais tarp JK ir Airijoje. Jūs galite užsisakyti visas keltai iš Pembroke su AFerry.

Pembroke uosto įrenginiai

pembrukas turi modernią keleivių terminalą, kuris apima kavinių, restoranų ir turizmo informacijos paslaugas.

Kelionė į Pembroke

Nuo M4 pabaigoje, prieš prisijungdamas prie A40 vakarinės ribos sekti A48 į Karmardenas. Kai pasieksite St šio, filialas ant A477, kuris nuves jus į patį Pembroke centre.

Pembrukas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Irish Ferries

Pembroke Dock, Pembrokeshire, SA72 6UF, United Kingdom