Paxi keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Paxi, taip pat žinomas kaip Paxos, yra maždaug aštuonių mylių į pietus nuo Korfu ir pasak legendos buvo sukurtas pats Poseidonas. Ši maža sala, puikus vaikštynės ir gamtos mėgėjams, yra toks žalias, kad jūs manote, kad tai buvo miškas auga iš jūros. Keltas kompanija, veikia iš Paxi yra Europos Sealines. Paxi kelto maršrutas yra prieinama tik vasarą, ir kai ji yra prieinama AFerry rodo naujausias Pula keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų naujausias ir geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Paxi keltai
  • Paxi keltai
  • Paxi keltai

Keltai į ir iš Paxi

Europos Sealines parką sudaro dviejų gerai įrengtas šiuolaikinių laivų, C/F "Apollon" ir C/F tiltas ". Laive jų moderni oro kondicionieriumi laivų rasite platų įrenginių, įskaitant savitarnos restoranuose, patalpų ir atvirų denių barų kartu su platų kabinų ir krėslų tai reiškia, kad jūsų kelionė iš Paxi bus patogus ir atsipalaiduoti vienas.

"Red Star Ferries" parką sudaro gerai įrengtas, modernius laivus. Laive paslaugos jaukus poilsio rajonus, restoranai ir barai ir kavos ir užkandžių baras. Nameliai svyruoti nuo standartinių iki prabangos ir jūs taip pat galite užsisakyti oro linijų stiliaus foteliuose.


Paxi uosto įrenginiai

Nors pati uostas yra santykinai mažai įrenginius, yra parduotuvių ir restoranų per lengvai pasiekiami pėsčiomis nuo pagrindinio uosto.


Kelionė į Paxi

sala yra gana mažas ir rasti pagrindinį miestą, Paxoi, turėtų įrodyti, kad ne problema. Iš ten, uostas yra gerai pažymėtos ir gana centrinis.


Apie Paxi

Paxi buvo pasakyta, kad bus sukurtas graikų dievo Poseidono ryškus Korfu su savo Trident.

Paxi Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Red Star Ferries

Paxi Ferry Terminal,, 49082, Greece

Liberty Lines

Gaios Paxos, 49082 Paxos, Ionian Islands, Greece