Patras keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Patras Maršrutai

Užsisakykite keltu į Patras su AFerry. Keltai į Patras, Graikijoje, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Patras iš Ancona, Bari, Brindisi ir Veneciją.

Patras keltų bendrovių

Keltai į ir iš Patras yra valdomas anek Superfast, Grimaldi Lines ir Mino Linijos. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Patras, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Patras mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Igoumenitsa, Paxi ir Zante, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Patras keltų su anek Superfast, Grimaldi Lines ir Mino Linijos yra žinomas už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Patras bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Ancona - Patras
(Minoan Lines)
371 €
  • užsakytas: 2020 m. rugpjūčio 14 d., penktadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 5 d., pirmadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 1

Specialūs pasiūlymai

  • Patras keltai
  • Patras keltai
  • Patras keltai

Apie Patras

Patrai, trečia pagal dydį Graikijos miestas, tarnauja kaip antrą svarbiausią šalies uostą. Gyvenvietė gali būti datuojamas bent 4000 metų, kai šiuolaikinės Patras centras dabar stovi. Tačiau, nepaisant šio senovės paveldo Patras yra labai modernus miestas: tai buvo pirmasis miestas Graikijoje pristatyti elektros tramvajai ir buvo pavadintas Europos kultūros sostinė 2006

Keltai į ir iš Patras

Mino Linijos keltai " yra pirmaujanti Graikų keltų kompanija, kuri jau veikia beveik 40 metų. Nuo Patras jų laivai eiti į Ancona, Venecijos ir Triesto Italijoje, Igoumenitsa Šiaurės Vakarų Graikijos ir Korfu salos. Jų parką ultra modernių laivų su oro kondicionieriais yra pilną traukiniuose esančiais patogumais. Tai apima visiškai ir savitarnos restoranai, internetas kambariai ir parduotuvės. Kai kuriuose laivuose taip pat galite rasti vasaros laikas baseinas, baras, diskoteka ir net sporto salę. Žinoma, visi jų keltai pasiūlyti platų sėdėjimo ir kajutės ir, jei reikia, jie netgi kambarių aptarnavimas.

Anek ir Superfast yra jungiamas siekiant suformuoti parko parką 15 nuostabių šiuolaikinių laivų oro kondicionieriumi visi pasiūlyti visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Itin Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

"Grimaldi Lines" laivynas sudaro šeši didelis ir erdvus šiuolaikinių keltų kad sujungti tradicinių keltų ir kruizinių laivų funkcijų prasme jie jie teikia platų įrenginių antra, nė. Laive Elektra romų/Barselona , Dzeusas rūmai Katanija Florencia Ikarus rūmai " ir Sorentas , jūs rasite keletą patogių kabinų asortimentą pasirinkti iš kai kurių vonios įranga.

"Levante keltai , veikia trijų laivų parką; Fior di Levante ", Marė di Levante" ir Speedrunner III ,. Kiekvienas laivas visiškai oro kondicionieriai ir patogios holai su televizoriais ir wifi, lauko krėslų ir užkandžių baras, kuriame maisto ir gaiviųjų gėrimų.

Užsisakykite keltu iš trečiosios pagal dydį Graikijos mieste - puikiai tinka tyrinėti Peloponeso - paprastai ir saugiai AFerry.

Patrai Port

"Patras yra vienas iš didžiausių miestų Graikijoje ir, kaip rezultatas yra pagrindinis transporto mazgas žmonės ateina į ir palieka Graikiją. Keltai iš Patras, Graikija yra "Vartai į Vakarus", plaukti į Ancona, Bari, Brindisi, Trieste, Venecija ir Igoumenitsa ir Korfu ir Kefalonia salos Graikijoje. Visi keltai galima užsisakyti internetu per AFerry.

Patras uosto įrenginiai

"Patras yra didžiulis uostas ir tai savaime suprantama, kad yra daug įrenginių eiti aplink, įskaitant parduotuvių, kavinių, restoranų, tualetai ir daug palaiminga oru kondicionierius.

Kelionė į Patras

"Yra daug kelių susisiekimas su miestų visiems visoje Graikijoje, įskaitant Atėnus. Taip pat yra siaurų matuoklis geležinkelio jungtis su didžiųjų miestų, kurie atstovauja įdomų būdą keliauti į Patras pasirinkimas. Kuo mažiau drąsus gali norėti imtis autobusu, ir ten yra didelis autobusų stotis netoli uosto.

Patras Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

ANEK Superfast

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece

Levante Ferries

Patras Ferry Terminal , Patras 262 23, Greece

Grimaldi Lines

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece

Minoan Lines

South Port (New), Akti Dymeon Street, Patras, Greece