Patmos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Patmos Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Patmos su AFerry. Jūs galite naudoti Patmos imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat Graikijoje ir Kikladų. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Patmos Kalymnos, Kos, Leros, Lipsi, Rodas ir Symi, o keltai atokiau nuo Dodekaneso salas plaukti į Katapola ir Pirėjo.

Patmos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Patmos valdo Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Patmos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Patmos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Patmos keltai su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Patmos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Patmos keltai
  • Patmos keltai
  • Patmos keltai

Apie Patmos

istorinis sala Patmos yra šiauriausias sala Dodecanese. Salos istorinis centras (Chora), Šv Jono vienuolynas Teologija ir Apokalipsės urvas yra visų pasaulio paveldo objektai. Manoma, Jono gavo vizijas, kurios sudaro Book of Apreiškimo atsižvelgiant į Apokalipsės urvas. Bažnyčioje tradicijos, Šv Jono buvo įkalintas dėl Patmos saloje, ir tai buvo tariamai iš Patmos, kad jis parašė savo garsiąją (ir gana Trippy) apreiškimas St John. Tai buvo vienas iš labiausiai prieštaringų knygų rodomos Biblijoje, ir tai buvo kelis šimtmečius, prieš tai buvo pripažintas įkvėptas visų skirtingų bažnyčių.

Keltai į ir iš Patmos

keltų kompanija, veikia iš Patmos yra mėlyna Star Ferries ir Žemiau rasite visas Patmos keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų naujausias ir geriausias kainas. Jūs galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų galima gauti iš Patmos su mūsų lengva naudotis internetu forma.

"Blue Star Ferries" vienas didžiausių keltų kompanijų aptarnaujančių Graikiją. Nuo Patmos, Blue Star Ferries "eiti į Graikijos salas Kos, Leros, Rodas ir Syros. Jie taip pat eiti į Pirėjo uostą, kuris tarnauja Atėnai. Blue Star Ferries "moderni oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Facilities include interneto prieiga, platų sėdimųjų galimybes ir kabinos, pilna aptarnavimo restoranų ir parduotuvių. Daugelis Blue Star Ferries "dabar taip pat pasižymi Goody anketa greito maisto restoranai teikti greitus patiekalus ir užkandžius, kurie yra puikus vaikams ir suaugusiems.

Dodekanisos Seaways" teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivų , Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Taigi, užsisakyti keltu iš šioje gražioje ir istorinėje saloje paprastai ir saugiai AFerry

Patmos Port

sala Patmos yra Dodecanese asortimentą salų ir buvo žinomas per visą istoriją - nors kai laiko jis buvo žinomas kaip tremties ir įkalinimo vietą. Šiandien Patmos yra puiki vieta apsilankyti ir keltai pereiti nuo Patmos kitų salų Dodecanese regione taip pat Pireaus žemyninėje Graikijoje. Keltai į ir iš Patmos galima užsisakyti internetu su AFerry.

Patmos uosto įrenginiai

at Patmos uosto infrastruktūra yra pagrindinė, bet Skala miestas yra ne toli ir siūlo daugiau platų įrenginių.

Kelionė į Patmos

uostas įsikūręs Skala miestelio ir yra aiškiai pažymėtos visoje saloje. Reguliarūs autobusų ir taksi prijungti šį prievadą su likusia salos dalimi.

Patmos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Patmos Port, Patmos 85001, Greece

Blue Star Ferries

Patmos Port, Patmos 85001, Greece

Dodekanisos Seaways

Patmos Port, Patmos 85001, Greece

Hellenic Seaways

Patmos Port, Patmos, 85001, Greece.