Paros keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Parosas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Paros su AFerry. Jūs galite naudoti Paros imtis keltai aplink Kikladų ir į Kretą, Graikiją ir Dodekaneso salas. Buities paslaugos Cyclades yra iš Paros į 13 keltų uostuose:

Keltai nuo Kikladų burės iš Paros į Astypalea, Heraklionas, Katapola, Piraeus, Rafina ir Rodas.

Parosas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Paros valdo Blue Star Ferries, Golden Star Ferries, Graikijos Seaways, Mino Linijos ir jūros Jets. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Paros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Paros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Blue Star Ferries ir kitų veikiančių įmonių ir iš Paro yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės Paros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Paros keltai
  • Paros keltai
  • Paros keltai

Apie Paros

"Paro yra vienas iš mažesnių salų Cyclades, bet jau seniai turistų mėgstamiausia. Kodėl? Kadangi Parosas nėra nei per daug užsiėmę, kaip Gretimų Mykonos arba per perkrautas, kaip kaimyninėje Santorini. Čia rasite Švarus vanduo ir unspoled gamtovaizdį, įskaitant Paros parke vienas iš nedaugelio visiškai saugomų gamtos draustinių Kikladų salų.

Pagrindinis miestas (Chora) yra Parikia ir čia rasite žavinga mažų parduotuvių ir balta plautą gatvės. Tačiau pastaraisiais metais netoli žvejų kaimelyje Nauossa tapo labiau populiarus karšto vietoje ir ypač liepos ir rugpjūčio mėnesiais jis primena mini Mkyonos.

Parosas turi daug smulkių tavernų ir barų su Mezze ir jūs niekada pakimba pasirinkimo. Bet jei tai klubai ir šokiai norite, likti aiškios. Ir be pagrindinių gyvenviečių rasite keletą žavių villanges į salą kaip Lefkes viduryje - senas gyventojui laikais, kai piratai buvo reali grėsmė ir todėl vidaus buvo daug saugiau. Čia pamatysite, kaip gyvenimas būdavo prieš turizmui. Jei esate salą hopping Cyclades, Paros tikrai turėtų būti ant jūsų maršrutą.

Keltai į ir iš Paros

"Blue Star Ferries" vienas didžiausių keltų kompanijų aptarnaujančių Graikiją. Paros, Blue Star Ferries "eiti į kai kurių svarbiausių Graikijos salose, įskaitant Amorgos," Ios , Kos, Naxos, Nisyros, Rodas, Santorini ir daug daugiau. Jie taip pat eiti į Pirėjo uostą, kuris tarnauja Atėnai. Blue Star Ferries "moderni oro kondicionieriumi laivai siūlome visą spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Facilities include interneto prieiga, platų sėdimųjų galimybes ir kabinos, pilna aptarnavimo restoranų ir parduotuvių. Daugelis Blue Star Ferries "dabar taip pat pasižymi Goody anketa greito maisto restoranai teikti greitus patiekalus ir užkandžius puikiai tinka vaikams ir suaugusiems.

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Graikijos Seaways " yra vienas geriausiai žinomų Graikijos keltų kompanijos. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie dažnai gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop visoje Graikijos salų ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Rasite jų keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Jūros Jets paleisti trys laivai jų laivyno: SeaJet2, MegaJet ir SUPERJET. Visi keltai yra greitas ir teikti geras susisiekimas tarp skirtingų salų ir Graikijos žemyninės dalies.


Taigi, užsisakyti keltu už Atėnų ir Graikijos salų iš Kikladų "pagrindinis transporto mazgas paprastai ir saugiai AFerry.

Parosas Port

"Paro" yra viena iš didžiausių salų Kikladų salų grupei ir savo centrinę vietą reiškia, kad jis yra puikus transporto mazgas, iš kurio keliauti į kitą salos grupėje. Visi keltai iš Paros galima užsisakyti internetu per AFerry.

Paros uosto įrenginiai

uostas turi pilną asortimentą įrangos ir paslaugų.

Kelionė į Paros

sala yra gana mažas ir uostas yra lengva rasti iš kur esate saloje - tiesiog sekite aiškius ženklus.

Parosas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Golden Star Ferries

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Hellenic Seaways

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands

Sea Jets

Aktoploiko Limani, 84400 Paros, Cyclades Islands