Panstar keltai

Panstar
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Panstar keltu į Pietų Korėjoje ir Japonijoje. Panstar didžiuojasi maršruto iš Busano į Osaka, Buriavimas praeityje daug įžymybių kelyje. AFerry visada turi pigūs kainas Panstar keltai ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Panstar keltai į Busane ir Osaka. Žiūrėkite žemiau naujausias Panstar keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo Panstar grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 90 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Panstar Maršrutai

  Specialūs pasiūlymai

   laive Panstar keltai

   "Laive Panstar sapnas , rasite dovanų parduotuvė ir savitarnos parduotuvė, įskaitant neapmuitinamų prekių. Jei jaučiatės Alkanas tuomet galite pasinaudoti laive švediškas stalas stiliaus restorane ar kavinėje. Jūsų pramogoms taip pat karaoke kambarys ir sauna pirtys.


   Ar naudojate Panstar Busanas Osaka keltų maršrutą, arba Osaka Busan keltų jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

   video

   Panstar YouTube video