Panormitis keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Panormitis įsikūręs į Symi salą pietuose, į Dodekaneso. Su AFerry galite užsisakyti keltų Panormitis nuo Rodo, ir Symi uostas, nuo salos šiaurėje. Keltai į ir iš Panormitis valdo Dodekanisos Seaways.

Žemiau rasite Panormitis keltų kartus, taip pat mūsų geriausius pasiūlymus.

  • Panormitis keltai
  • Panormitis keltai
  • Panormitis keltai

Keltai į ir iš Panormitis

Dodekanisos Seaways " suteikia aviakompanija stiliaus krėslų savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas pardavimo užkandžių ir gėrimų.

Apie Panormitis

arkangelo Mykolo vienuolynas yra pagrindinis akyse matyti Panormitis, kuriame galite tyrinėti muziejų, bažnyčią ir vienuolių ląstelės. Yra didelis jausmas taikos srityje, kuri atsispindi paplūdimiai, kurie yra rami, nuošali ir rami.

Panormitis Port

Panormitis uosto slypi į pietus sala Symi, į Dodekaneso. Mažame kaimelyje gyvena vienuolyno ir ramioje paplūdimiai su smulkiu smėliu. Nuo Panormitis, galite gauti keltai į Šiaurės uosto Symi ir Rodo sala, kurios abi gali būti užsakomi internetu per AFerry

Panormitis uosto įrenginių

Yra neapmuitinamų prekių parduotuvės yra uostas, taip pat tualeto ir gaivieji gėrimai įrenginiai.

Kelionė į Panormitis

Yra keli keliai Symi salą, teikiančių uosto lengvai rasti automobiliu. Jei esate salos šiaurėje galite naudoti Symi uostas.

Panormitis Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Dodekanisos Seaways

, Simi 856 00, Greece