Palma Maljorka keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Palma Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Palma su AFerry. Jūs galite naudoti Palma imtis keltai aplink Balearų salų, taip pat į Ispaniją. Buities paslaugos Balearų salų yra iš Palma į Ibiza, Mahon ir San Antonio, o keltai atokiau nuo Balearų salų plaukti Barselonos, Denia, Gandia ir Valensijoje.

Palma keltų bendrovių

Keltai į ir iš Palma valdo Balearia ir neįpareigojo. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Palma, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Palma, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Alcudia, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Palma keltų su Balearia ir neįpareigojo yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Palma bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Formentera - Palma
(Balearia)
130 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis
  • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 29 d., antradienis (Vienas kryptis)
  • 2 suaugę (Keleivis be transporto priemonės)
  • Palma Maljorka keltai
  • Palma Maljorka keltai
  • Palma Maljorka keltai

Apie Palma

Palma/Palma de Maljorka yra pagrindinis miestas ir uostas Maljorkos saloje, kuri yra didžiausia ir labiausiai lankomas Balearų salų. Maljorka turi daug ką pasiūlyti lankytojams, ar jos paprastų saulėtų paplūdimių ar istorinių vietų ir kaimišku kaimų. Kai kuriose srityse, pavyzdžiui, S'Arenal rajone Palma, prisitaikyti prie britų ir kitų Šiaurės Europos pakete turistų, kurie atvyksta dėl saulės, linksmo ir sportą. Tačiau sostinė Palma de Maljorka yra daug istorinių vietų verta pamatyti, ir nenuostabu skaičius kaimų ir kaimo vietovėse vis dar turi daug žavesio, kad pritrauktų lankytojus ir emigrantų į tais laikais saloje prieš kurorto viešbučių.

Keltai į ir iš Palma

Balearia keltai veikia ir greitai keltai ir tradicinių laivų. Visi jų laivai yra modernus ir gerai įrengtas. Laive, jūs rasite paslaugomis, įskaitant kavinė-baras, restoranas ir parduotuvių, be įvairių kajučių ir sėdimųjų variantų. Iš Palma jų keltai eiti į Barselonos, Valensijos ir Denia. 2009 Balearia pristatė keturis naujus greitai keltai pagal prekės pavadinimą Balearia + ,. Šie laivai pasiūlyti išskirtinę komforto lygį ir didesnį laive įrenginių. Balearia filosofija yra tai, kad jūsų šventė turėtų prasidėti tą akimirką, kad jūs žingsnis laive.

Transmediterranea keltai yra pagrindinė Ispanijos keltų kompanija Pietų Ispanijoje ir jų keltai yra vieni iš moderniausių ir geriausiai įrengta Europoje. Iš Palma jų keltai eiti į Barselonos, Ibiza, Valensijos ir Mahon. Taip pat erdvus ir prabangus kajutės jų laivai siūlo daug paslaugomis, įskaitant barus ir restoranus. Jų didesniems laivams taip pat gali rasti, baseinas, kino teatras ir diskoteka.

Palma de Maljorka Port

Palma pagrindinis miestas ir keltų uosto į Maljorkos saloje, kuri yra didžiausia, daugiausia gyventojų ir labiausiai lankomas Balearų salų. Keltai iš keltų uosto ir uosto Palma eiti į Barselonos, Ibiza, Valencia, Denia ir Mahon uostus su operatoriais neįpareigojo, Balearia ir Iscomar. Jūs galite užsisakyti visas keltai iš Palma su AFerry

Palma keltų terminalas paslaugos

Palma keltų terminalas siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginius.

Kelionė į Palma

Vairavimo pagrindinių kelių yra gana paprasta ir yra gerų greitkelių ir nacionalinių kelių, kuris nuves jus į daugelyje vietų saloje.

Yra du geležinkeliai Maljorka. Vienas už Soller yra puikus būdas mėgautis įspūdingas vaizdas į Tramuntana kalnų.

Palmos miesto, bilieto kaina yra apskaičiuojama pagal metrų plius priedas (oro uosto, uosto, papildoma bagažo, papildomas keleivių ir tt). Inter-Kaimas tarifas taikomas salos poilsiui. Kiekvienas taksi vairuotojas atlieka tarifinę lentelę.

Autobusų yra labiausiai ekonomiškas būdas aplankyti Palma ir Maljorkos sala. Įvairūs autobusų bendrovių paleisti paslaugas tarp Palma ir Maljorka poilsio, taip pat tarp skirtingų kaimų. Palma, yra keturi gatvės, iš kur jūs galite sugauti autobusus. Visi jie yra netoli Plaza Plaza Espana. Palma (E.M.T) - autobusas kursuoja 22 autobusų linijų ir aplink Palma kurie visi sustabdyti ne Plaza Espana.

Palma Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Balearia

Estación Marítima 3, 07015, Spain

Trasmediterranea

Est. Marítima, 2, Muelle de Peraires, C.P. 07015, Balearics