Palermas keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Palermas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Palermas su AFerry. Keltai į Palermo, Sicilijoje, yra iš Italijos, Sardinijos ir Tunise. Jūs galite imtis keltu į Palermas iš Cagliari, Civitavecchia, Genuja, Livorno, Napoli, Salerno ir Tunisas.

Palermas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Palermo yra valdomas Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines ir Tirrenia di Navigazione. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Palermo, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Palermas, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Catania, Messina ir Termini Imerese padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Palermo keltai su Grandi Navi VELOCI, Grimaldi Lines ir Tirrenia di Navigazione yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Palermo bus lengvai ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Cagliari - Palermo
(Tirrenia di Navigazione)
268 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 16 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Palermas keltai
  • Palermas keltai
  • Palermas keltai

Apie Palermo

"Istorinis Palerme, Sicilijos sostinėje yra užimtas uosto ir klesti miestas. Palermas turi įdomų derinys kultūrų formavo savo istoriją okupacijos, ar arabų ar Rytų germanų. Palermas buvo Sicilijos sostinėje seniai prieš senovės graikai. Ji pasiekė savo kultūros aukštį Arabų okupacijos metais, kai tapo žinoma dėl aukštos kokybės ir jos mečetėse ir rūmų ir jų ryškių sodai, iš kurių daugelis yra dar verta aplankyti šiandien. Šiandien ji taip pat yra keletas svarbių vyno gamintojų namų.

Keltai į ir iš Palermo

Galite palyginti ir rasti pigiausią keltų reisų galima gauti iš Palermas su mūsų lengva naudotis internetu forma. Keltų bendrovių, kurios veikia iš Palermo yra Grandi Navi Veloci, SNAV ir Tirrenia. Žemiau galite rasti visus Palermas keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų naujausias ir geriausias kainas.

Grandi Navi VELOCI keltai , įkurta 1992 metais, yra Italijos keltų operatorius kuris jungia Italiją ir Siciliją su Sardinija, Ispanija, Tunisas, Malta ir Maroke. Jos veikia įspūdingą parką tradicinių ir kruizinių keltais. Jie siūlo platų kabinų, įskaitant neįgaliųjų kajutėse, visi su atskirais vonios kambariais. Laive jūs paprastai rasti pilnus ir savitarnos restoranai, užkandžių baras ir parduotuvės. Laive kai kurių didesnių laivų jūs taip pat gali rasti kino, baseinas ir net sporto salę. Nuo Porto Torres, jie išeina į Genuja, Livorno ir Maltoje.

SNAV keltai " yra pagrindinis keltų kompanija Viduržemio jungiantis Italija, Graikija ir Kroatija. Nuo Palermo, SNAV keltai eiti į Civitavecchia ir Neapolyje. SNAV turi naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio daugiausia sudaro laivai su povandeniniais sparnais ir katamaranai, galinčių dideliu greičiu, o dar siūlo patogius keliones. Dėl valdybos visus SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais rasite kavinėse ir užkandžius.

Tirrenai keltai yra iš laivų laivynas daugiausia sudaryta iš visiškai naujas super greitai keltai, kurie gali keliauti patogiai ir labai dideliu greičiu. Nuo Palermo jų keltai eiti į Neapolio Italijos žemyne. Visi Tirrenia keltai teikia platų laive įrenginių, įskaitant baras, pilnas ir savitarnos restoranų ir parduotuvių. Laive taip pat rasite erdvias kabinas įrengti aukštus standartus ir įvairių sėdimųjų variantų.

Užsisakykite keltu į Italiją, Tunisą ir Maltą nuo Sicilijos istorinėje sostinėje paprastai ir saugiai AFerry.

Palermas Port

Palermas yra didžiausias uosto saloje Sicilijos ir siūlo nuolatinius ryšius tarp Sicilijos, žemyninės Italijos ir šiaurės Afrikoje. Visi keltai iš Palermo galima užsisakyti internetu per AFerry.

Palermo uosto įrenginiai

Palermas uostas siūlo bazinį lygį įrenginių. Taip pat nustatytas miesto širdyje, reiškia, kad jūs niekada daugiau nei penkias minutes pėsčiomis nuo kavinėje ar restorane aptarnauja puikią kokybę maisto ir gėrimų.

Kelionė į Palermo

"Palermo gerai aptarnauja greitai traukiniuose ir autobusuose į paskirties vietas visame Sicilijoje. Taip pat gerai ženklu visoje saloje.

Palermas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Grandi Navi Veloci

Calata Marinai D'Italia, 90139 Palermo, Italy

Grimaldi Lines

Molo Vittorio Veneto Nord, 90133, Sicily

SNAV

Banchina Quattro Venti , I-90142 Palermo, Sicily

Tirrenia di Navigazione

Calata Marinai d'Italia Porto, 90139 Palermo, Italy

Liberty Lines

Molo Crispi 2 e 3, 90133 Palermo, Sicily, Italy