Paldiski keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Paldiski Maršrutai

Užsisakykite keltu į Paldiski su AFerry. Keltai į Paldiski, Estijoje, yra iš Švedijos. Jūs galite imtis keltu į Paldiski iš Kapellskar.

Paldiski keltas Įmonės

Keltai į ir iš Paldiski valdo DFDS. Kai ieškote keltu į Paldiski, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Taline padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Paldiski keltai su DFDS yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Paldiski bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Paldiski keltai
  • Paldiski keltai
  • Paldiski keltai

Apie Paldiski

Dėl PAKRI pusiasalio šiaurės vakarų Estijoje slypi miesto ir Baltijos jūros uostas Paldiski. Paldiski pradžių buvo švedų gyvenvietė, tada ji tapo Rusijos karinio jūrų laivyno bazė 18 amžiuje. Kai jis pavertė rankas į Estiją buvo išaiškinta Baltiski ir tada 1933 metais Estijos tarimas Paldiski tapo oficialus pavadinimas. Miestas aptarnauja Paldiski uostą su keltų nuorodas į Kapellskar Švedijoje.

Keltai į ir iš Paldiski

DFDS Seaways Lisco " keltų siūlo platų pramogų ir kitų paslaugų, įskaitant kokybės restoranų, barų, holai, atsipalaiduoti saunos ir baseinai ir kitų SPA ir pramogų laive jų modernus ir jaukus laivų skaičius.

Paldiski Port

"Paldiski uosto, įsikūręs ant PAKRI pusiasalio šiaurės vakarų Estijoje yra paprastas, bet gerai įrengtas modernus uostas, kur patiekiama tiek krovinių ir keleivių laivus.

Paldiski uosto įrenginiai

"Paldiski keltas uostas turi ribotas galimybes prie keleivių terminalo, bet keli pagrindiniai įrenginiai laisvų esame savitarnos parduotuvė, kavinė, viešojo telefonai ir įrengimai neįgaliesiems, kurie yra atviri keltų atvežimo ir išvežimo data.

Kelionė į Paldiski uostą

uostas turi stiprius ryšius keliais iš šalies poilsio. Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė yra už keltų terminalo. Prašome perskaityti mūsų žemėlapį norėdami gauti daugiau informacijos.

Paldiski Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS LISCO

Northern Port of Paldiski, Peetri 11, 768 05 Paldiski, Estonia