P&O Ferries

P&O Ferries
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

P&O Ferries " siūlo keltų paslaugos į Prancūziją, Airijoje, Šiaurės Airijoje, Olandijoje ir Belgijoje. P&O buvo įkurta 1960 metais ir šiandien yra viena iš populiariausių ir gerai artimiesiems keltų veikiančių įmonių iš Jungtinės Karalystės.

Galite naudoti AFerry užsakyti P&O Ferries į Calais, Roterdame, Zeebruge, Larne ir Dubline. Pradėkite savo užsakymą aukščiau pasirinkę P&O maršrutą. Kai ieškote savo buriavimo, kur mes galime, mes palyginti P&O plaukimo prieš įvairių keltų bendrovių ir net kartais rodo skirtingus maršrutus vyksta į vietas netoliese. Žemiau rasite daugiau informacijos apie buvimą laive P&O laivų, naujausias P&O Ferries kainas ir naujausius buriavimo kartų.


laive su P&O Ferries

" P&O šiuo metu turi iš 20 modernių laivų laivyno ir pažiūrėtų pasididžiavimo daug siūlanti visą spektrą paslaugų ir funkcijų laive užtikrinti, kad jūs visada turite atsipalaiduoti ir streso kelionę.

Laive dauguma P&O Ferries, rasite savitarnos restoranas ir švelniavilnių pietūs patirtį. Be to, yra parduotuvės, ir mažai žnyplės, vaikas klubo, išlaikyti juos linksmino kelionės metu.

Į poilsiui galutinis, ten taip pat Klubas ištaigingas baras. Čia, šio taikaus poilsio su nuostabiu vaizdu į atspindžius, galėsite mėgautis nemokamai stiklinę šampano ar gaiviųjų gėrimų, patiekiamas prie savo stalo. Taip pat yra specialus klubo vestibiulyje meniu lengvų užkandžių ir gėrimų ir nemokami laikraščiai.

P&O veikia tradicinių keltų atveju, kai oras gražus, galite sėdėti ne su vietų įvairovė. Tai puiki vieta pasimėgauti vasaros saule, kaip jūs apynių perkelti į savo paskirties vietą.

P&O taip pat siūlome platų kabinų, nuo paprastų interjero kambariai, išskirtinių apartamentai su kvapą gniaužiantį vaizdu į vandenyną. Jūs galite užsisakyti namelius ant jų vienos nakties plaukimo ir net kai dieninėse reisų. Kaip jums pasiekti savo metu pabaigos, jums bus pateikti su galimybe užsisakyti kabina. Čia išvardyti visus galimus kabinos tipai, jų įrenginius ir kiekvienam salone, taip pat rasite nuotrauką, kad jums žinoti, ką jūs rezervacijos.

Taip pat rasite galimybę į knyga prioritetas internatinė, todėl jūs neturite laukti gauti arba išjungti kelto.

Apžvalga

Maršrutai:
10
Trumpiausias pervažiavimas:
Calais - Dover
1 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:
Dover - Calais
Pigiausia:
Dover - Calais
108 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 5
 • užsakytas: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis

P&O Ferries Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dover - Calais
(P&O Ferries)
108 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 3

Specialūs pasiūlymai

  P&O Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsisakyti katė ar šuo laive p & O Ferries keltų su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Gyvūnai, keliaujantys tarp Dover ir Kalė turi likti automobilyje, pėdų keleivių negali keliauti su gyvūnais šiuo maršrutu. Tarp korpuso ir Roterdamo/Zeebruge, augintiniai turi būti paliktas kondicionuoto oro būdos teikiamų. Pėdų keleiviai turi palikti augintiniai rakinamuose konteinerius, kurie gali atlaikyti yra pritvirtintas prie kelto.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninėje Europoje (įskaitant Airiją), jums reikės naminio gyvūno pasu , Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.