P&O Ferries Šiaurės jūra

P&O Šiaurės jūra
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti P&O Šiaurės jūra keltu į Belgija, Olandija ir Anglija. P&O didžiuojasi teikti aukščiausio lygio paslaugas ir komfortą visiems keleiviams, kad ateina laive. AFerry visada turi pigūs kainas P&O Šiaurės jūrų keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti P&O Šiaurės jūros keltų Zebriugės, Roterdamo ir Hull. Žiūrėkite žemiau naujausias P&O Šiaurės jūros keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
10
Trumpiausias pervažiavimas:
Calais - Dover
1 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:

P&O Šiaurės jūra Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Bortinis P&O Šiaurės jūrų keltais

  P&O Ferries" turi laivams korpuso į Roterdamo ir Hullo Zeebrugge maršrutų parką. Jūs būsite nustebinti tuo, kad laive turimas paslaugas iš šių laivų pasirinkimas. Yra daug skirtingų tipų restoranais maistą, pradedant nuo paprastų sveikų patiekalų Mėsos ir švediškas stiliaus valgomasis. Čia taip pat rasite įspūdingas panoraminis ištaigingi barai, kino teatruose, koncertuose, kazino, užsienio valiutos keitimo įrenginių, daug labai vertingų pirkinių ir vaikams pramogų srityse. Žinoma, yra taip pat patogus sėdėjimo ir prabangūs ensuite kabinos.


  Apie P&O Šiaurės jūrų keltais

  P&O Ferries" turi kruizinių laivų skaičius, einantis maršrutus Šiaurės jūra, įskaitant Pride of Hull , Jorko , išdidumas Pride "Roterdamo" ir Pride Brugge ir visa tai atlikti per 1000 keleivių ir funkcija pilną laive įrenginiai.


  Ar naudojate P&O Šiaurės jūra Hullo Zeebruge keltų maršrutą, korpuso Roterdamas keltu, arba bet kuris kitas" P&O Šiaurės jūros keltu jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsakyti užsisakyti katė ar šuo laive p & O Ferries keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Gyvūnai, keliaujantys tarp Dover ir Kalė turi likti automobilyje, pėdų keleivių negali keliauti su gyvūnais šiuo maršrutu. Tarp korpuso ir Roterdamo/Zeebruge, augintiniai turi būti paliktas kondicionuoto oro būdos teikiamų. Pėdų keleiviai turi palikti augintiniai rakinamuose konteinerius, kurie gali atlaikyti yra pritvirtintas prie kelto.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninėje Europoje (įskaitant Airiją), jums reikės naminio gyvūno pasu , Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.