P&O Ferries Doveris Kalė

P&O Doveris Kalė
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti P&O keltu į Prancūziją ir Angliją. P&O Ferries "Doveris Kalė paslauga yra pagrindinis teikėjas abipus kanalo keltais, veikianti tarp garsiausių uostų Dover ir Kalė. AFerry visada turi pigūs kainas P&O Ferries ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti P&O Ferries Dover ir Kalė. Žiūrėkite žemiau naujausias P&O Ferries kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
10
Trumpiausias pervažiavimas:
Calais - Dover
1 valandos 30 minutes
Populiariausias maršrutas:
Dover - Calais
Pigiausia:
Dover - Calais
108 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 5
 • užsakytas: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis

P&O Doveris Kalė Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dover - Calais
(P&O Ferries)
108 €
 • užsakytas: 2020 m. liepos 5 d., sekmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugpjūčio 15 d., šeštadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 3

Specialūs pasiūlymai

  Apie valdybos P&O Ferries "Doveris Kalė

  Nors tai yra trumpas perėja iš Dover į Calais, P&O Ferries siekiame suteikti Jums geriausias Laivo įrangos, pavyzdžiui, didžiųjų restoranų ir barų, užkandžių parduotuvė, šeimos holai Club Lounge įrenginiai (už papildomą mokestį) su nemokamais gėrimais, gerai įžuvinti laive parduotuvėse, Biuro de kaita ir pramogų zona vaikams.

  AFerry.lt dabar gali taip pat siūlome Priority transporto priemonės pakrovimo tik už £ 12. Ieškoti savo geriausią vietą ant kelto iki įlaipinimo pirmas. Tiesiog pasirinkite šią parinktį, kai priimant užsakymą.


  Apie P&O Ferries "

  Kiekvieną keltų mūsų Lamanšo sąsiauris perėjos taip pat išlaikė aukščiausius standartus savo komfortui ir saugumui, todėl galite būti tikri, malonus kelionę kiekvienas laikas keliauti. Dvasia Britanijos , yra ilgiausias laivas maršrutu, turintis daugiau nei 1000 automobilių.


  Ar tai yra dienos kelionė ar laisvalaikio kelionė į Prancūziją ar Angliją, P&O Ferries "Doveris Kalė keltų tikrai duoti atsipalaiduoti ir malonus važiuoti.

  Tinka Užsakymas Informacija

  galite užsakyti užsisakyti katė ar šuo laive p & O Ferries keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

  Gyvūnai, keliaujantys tarp Dover ir Kalė turi likti automobilyje, pėdų keleivių negali keliauti su gyvūnais šiuo maršrutu. Tarp korpuso ir Roterdamo/Zeebruge, augintiniai turi būti paliktas kondicionuoto oro būdos teikiamų. Pėdų keleiviai turi palikti augintiniai rakinamuose konteinerius, kurie gali atlaikyti yra pritvirtintas prie kelto.

  Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninėje Europoje (įskaitant Airiją), jums reikės naminio gyvūno pasu , Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.