Ostend keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad ši įmonė nėra grubus, bet daugiau. Tačiau, tai yra alternatyvos mes galime Jums pasiūlyti: Dunkerque-Dover arba Zeebruge- Korpuso . Prašome naudoti užsakymo formą.

Ostendė (Oostende Olandų) yra Belgijos mieste įsikūręs olandų kalbėjimo dalį Belgijoje, Flandrijos. Transeuropa ir LD Lines " bendradarbiauti teikti keltai iš Ostend į Ramsgate, kurį galite užsisakyti lengvai ir pigiai čia AFerry

Specialūs pasiūlymai

  • Ostend keltai
  • Ostend keltai
  • Ostend keltai

Keltai į ir iš Ostend

LD Lines keltai ir TransEuropa keltai , abu turi modernias parkus su platų traukiniuose esančiais patogumais. Ant LD Lines laivo rasite daug barų ir restoranų įvairovė taip pat yra: verslo ištaigingas belaidžio interneto. Jų laivai taip pat siūlome asmeninius kabinos ir nebrangiai Sėdima aviakompanija stiliaus sėdynes.

TransEuropa keltai " turime šešis laivus, visi baldais aukščiausius standartus. Laive, jūs rasite a la carte stiliaus restoranas, taip pat paprastą bistro. Taip pat galite užsisakyti salone, jei norite miegoti ar tiesiog norite labiau atpalaiduoja kirtimas.

Ostendė uosto įrenginiai

Ostendė yra modernus uostas su visomis įrenginius galite tikėtis.

Kelionė į Ostend

Jei ateina iš Briuselio, imtis E40 greitkelio į pietus ir sekite ženklus keltų uosto. Taip pat yra įprastas autobusas ryšys tarp Ostendės ir Briuselyje, taip pat tiesioginių traukinių vietose visoje Briuselyje ir Šiaurės Prancūzijoje.

Apie Ostend

Ostendė Belgijos pakrantėje yra gerai žinomas dėl savo ilgų paplūdimių ir garsaus promenada. Vasarą jūs manote yra pietinėje Ispanijoje, o ne Šiaurės Europoje. Čia rasite puikius dviračius takai, kavinių ir barų ir restoranų gausa. Miesto datos nuo viduramžių, kai ji buvo ne daugiau nei kaime. Lankytini objektai verta aplankyti yra Fort Napoleonas ir St Petrus ir Šv Paulus bažnyčia.

Ostendė Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Transeuropa Ferries

Port of Oostende, Slijkensesteenweg, 2 8400 Oostende, 2 8400 , Belgium