Osaka keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Osakos Maršrutai

Užsisakykite keltu į Osaka su AFerry. Jūs galite naudoti Osaka imtis keltai aplink Japonijoje, o taip pat į Pietų Korėją. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Osaka į Beppu, o keltai toli nuo Japonijos plaukti į Busane.

Osakos Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Osaka valdo Panstar Cruise Line ir saulėgrąžų Ferry. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Osaka, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Osaka, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Osaka keltai su Panstar Cruise Line ir saulėgrąžų Ferry yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Osaka bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Osaka keltai
  • Osaka keltai
  • Osaka keltai

Apie Osaka

"Osaka yra trečias pagal dydį miestas Japonijoje (po Tokijo ir Jokohamos) ir siūlo platų sąrašą dalykų, kuriuos reikia pamatyti ir padaryti. Osaka Japonijos saloje Chonsas yra daug pramogų ir atlikėjų menas vietose, įskaitant Nacionalinės Bunraku teatre, kur yra atliekamas tradicinis lėlių spektakliai. Taip pat galite sužinoti apie Japonijos dabarties ir praeities kultūros apsilankę Nacionalinis meno muziejus, kuriame veikia kavinė darbą nuo pokario laikų.

Profesionalus sportas yra didžiulis Osaka ir sporto gerbėjai turi platų pasirinkimas sporto žiūrėti. Miesto namai du profesionalūs beisbolo komandos, viena krepšinio komanda ir ten, žinoma, Sumo imtynių jei norite žiūrėti kažką unikalaus Japonijoje.

Taigi, užsisakyti keltu į Japoniją paprastai ir saugiai AFerry!

Keltai į ir iš Osaka

Panstar keltai , borto Viešbutyje yra muito parduotuvė savitarnos restoranas, karaoke kambarys ir sauna pirtys. Keltas įmonė veikia Panstar Dream

Osakos Port

"Osaka trečia pagal dydį Japonijos gyventojų po Tokijo ir Jokohamos. Histroically Osaka yra prekybos centras už Japonijos ekonomikos. Nuo Osaka Ferry Port galite gauti keltu į Busan, Pietų Korėja. Jūs galite užsisakyti keltų iš Japonijos į Pietų Korėją per AFerry

Osaka uosto įrenginiai

Osaka uostas aptarnauja svarbaus geležinkelio, du tarptautiniai oro uostai ir išreikšti autobusai.

Osakos Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Panstar Cruise Line

559-0034 20-52 Nanko Kita1-chome, Suminoe-KU, Osaka, Japan

Panstar Cruise Line

559-0034 20-52 Nanko Kita1-chome, Suminoe-KU, Osaka, Japan