Orzola keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Orzola Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Orzola su AFerry. Keltai į Orzola, Lanzarote, yra prieinami iš Kanarų salų. Jūs galite imtis keltu į Orzola nuo La Graciosa.

Orzola Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Orzola valdo LINEAS MARITIMAS Romero. Kai ieškote keltu į Orzola, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Orzola keltai su LINEAS MARITIMAS Romero yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Orzola bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Orzola keltai
  • Orzola keltai
  • Orzola keltai

Apie Orzola

Orzola yra nedidelis žvejų Villiage šiaurinėje pakrantėje Lanzarote (Kanarų salos), tai nedidelis žvejų kaimelis su keltų prieigą prie La Graciosa nedidelė vulkaninė sala šiaurę nuo Lansarotės. Tačiau ji taip pat pasižymi gražus balto smėlio paplūdimys ir turkis jūra. Taip pat yra vietų kemperiams ir tiems, su karavanų pasilikti, taip pat kai kurie skanus žuvies restoranų, kad jūs turite pabandyti!

Keltai į ir iš Orzola

LINEAS MARITIMAS Romero " yra moderni ir įdomaus parką keltais keliaujantiems į ir iš Orzola keltų uosto. Keleiviai gali mėgautis kai kvapą gniaužiantys vaizdai, o atsipalaiduoti su gėrimu iš baro. Kai kuriuose keltuose taip pat rasite stiklo apačios grindis, atskleidžiant jūros stebuklus!

Orzola Port

Orzola yra nedidelis kaimas šiaurinėje Lanzarote (Kanarų salos). Nuo Orzola keltų uosto galite sugauti keltu į La Graciosa, nedidelis vulkaninių salų vos ne Lanzarote. Užsisakykite keltu greitai, pigiai ir lengvai internetu per AFerry.

Orzola uosto įrenginiai

Orzolo yra mažas žvejų kaimas ir keltų vartai į La Graciosa. Orzola keltų uostas turi labai paprastas ir ribotas galimybes, bet turi nemokamą automobilių stovėjimo aikštelę ant kairės pusės uosto.

Kelionė į Orzola

Orzola gali būti pasiektas per LZ1, kuris tęsiasi visą kelią nuo Tahiche per Arrieta ir Punta Muheres. Tačiau kelių prieigą visą kelią iš kitos pusės Playa Blance saloje yra lengvai prieinama tiek daugiau nei 1 valandą.

Orzola Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Lineas Maritimas Romero

Calle los Roques, 35541, Canary Islands