Oresundo tiltas

Öresundsbron
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsakyti Oresundo tiltas tarp Švedijos ir Danijos. Oresundo tiltas yra dvejopo važiuojamoji ir geležinkelio tiltas per Zundo sąsiaurį, veikia 16 kilometrų. AFerry visada turi pigūs kainas Zundo tilto ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Oresundo tiltas tarp Kopenhagos ir Malmės. Spauskite ant jūsų maršrute dėl detaliojo Oresundo tiltas tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Privažiavę prie rinkliavos būdelės turėti savo 8 skaitmenų numerį. Jei važiuojate žmonių valdoma juosta, savo 8 skaitmenų numerį pateikite rinkliavos būdelės darbuotojui. Jei važiuojate juosta, kurioje aptarnaujamos kredito kortelės, savo 8 skaitmenų numerį įveskite naudodami klaviatūrą.

Maršrutai:
2
Trumpiausias pervažiavimas:
Copenhagen - Malmo
10 minutes
Populiariausias maršrutas:

Öresundsbron Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

  Apie Zundo tilto

  Oresundo tiltas yra ilgiausias derinama kelių ir geležinkelio tiltas Europoje, jungiantis Kopenhaga Danijoje ir Malmėje Švedijoje. Tiltas yra kelių ir geležinkelio linija, sudaryta iš tilto, dirbtinės salos ir tunelio.

  tiltas eina iš Švedijos krantų iš 8 kilometrų į žmogaus sukeltų saloje Peberholmas, pastatytas, kad eismo praeiti nuo tilto į tunelį. Nuo Peberholmas, panardinamas tunelis yra 4km ilgio susiejimas Danijos saloje Amager.


  Ar naudojate Oresundo tiltas iš Kopenhagos į Malmę, arba iš Malmės į Kopenhagą, galite pailsėti saugiai, žinodami, jūs turite daug iš AFerry. Taigi, ką jūs laukiate?

  video

  Öresundsbron YouTube video