Oma keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Oma su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Oma į Hakodate.

Oma Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Oma valdo Cugaru Kaikyo Ferry. Kai ieškote keltu į Oma, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Aomori, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Oma keltai su Cugaru Kaikyo Ferry yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Oma bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Oma keltai
  • Oma keltai
  • Oma keltai

Apie Oma

Oma yra šiaurės rytų regione Aomoris. Ekonomika iš esmės palaikoma vietoje sugautų žuvų, todėl tai puiki vieta rasti tunas, Jūrų ežiai ikrai ir kalmarai. Oma taip pat yra populiari nuostata dėl daugelio Japonijos filmų ir televizijos serialų.

Keltai į ir iš Oma

Cugaru Kaikyo , turi 3 modernių laivų flotilę, kuri specializuojasi komforto ir prabangos. Jums bus apakinti įspūdingų paminklų pamatyti laive, taip pat ant denio. Moteris keleiviai gali atsipalaiduoti išskirtinis moterų kambaryje, o šunys gali mėgautis panašią patirtį šunų kambaryje.

Užsisakykite Oma keltu šiandien AFerry. Mes siekiame suteikti Jums geriausias kainas Cugaru Kaikyo keltais į ir iš Oma.

Oma uostas

"įsikūręs šiaurinėje pusiasalio Chonsas, Oma suteikia svarbų ryšį tarp Japonijos salų Chonsas ir Hokaido. Keltai į ir iš Oma valdo Cugaru Kaikyo keltai.

Kelionė į Oma

geriausias būdas patekti į Oma yra ant plento, naudojant vieną Maršrutas 279 arba Maršrutas 338.

oma Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Tsugaru Kaikyo Ferry

Oma ferry terminal, 039-4601, Aomori-ken, Shimokita-gun, Oma-machi, Netanai 10, Japan