Olbia keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Olbija Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Olbija su AFerry. Keltai į Olbia, Sardinijoje, yra iš Italijos. Jūs galite imtis keltu į Olbia iš Civitavecchia, Genuja, Livorno ir Piombino.

Olbija Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Olbija yra valdomas Grimaldi Lines, Moby Lines ir Tirrenia di Navigazione. Kadangi 3 keltų bendrovės veikia ir iš Olbija, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Olbija mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Arbatax, Cagliari ir Golfo Aranci, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Olbia keltai su Grimaldi Lines, Moby Lines ir Tirrenia di Navigazione yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Olbija bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Livorno - Olbia
(Grimaldi Lines)
250 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 9 d., penktadienis - 2020 m. spalio 17 d., šeštadienis
 • Automobilis + 3
Genoa - Olbia
(Tirrenia di Navigazione)
133 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 21 d., pirmadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 28 d., pirmadienis - 2020 m. spalio 3 d., šeštadienis
 • Motociklas + 1
Genoa - Olbia
(Moby Lines)
394 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 22 d., antradienis
 • Kelionė: 2020 m. spalio 1 d., ketvirtadienis - 2020 m. spalio 9 d., penktadienis
 • Automobilis + 2
 • Olbia keltai
 • Olbia keltai
 • Olbia keltai

Apie Olbija

Olbia (vietoje vadinamas "Terranoa" į Sardinijos kalba arba "Tarranoa" į Gallurese), yra maždaug 40.000 gyventojų miestelis Gallura sub-regione. Tai ekonominis centras šioje salos dalyje (prekybos centrai, maisto pramonės ir tt) ir yra labai panašus į garsaus Kosta Smeralda turizmo srityje. Daugiau nei 3 milijonai keleivių ir 5 mln tonų krovinių krovinių pro Olbia Ferry Port kiekvienais metais. Olbija uostas yra padalintas į tris srityse Cocciani uostas, vidaus uostas naudojamas mažų kruizinių laivų, Isola Bianca uosto ro-ro laivų ir nauja sritis statomi didesnių kruizinių laivų.

Keltai į ir iš Olbija

Visi Moby Lines " keltai turi vaikų žaidimų aikštelės, žaidimų kambariai ir restoranai, siūlantys skanus regioninės ir tarptautinės virtuvės .. Puikus nuotolio diapazono Nameliai ir sėdėjimo parinktys taip pat prieinama jūsų komfortą.

Visi "Tirrenia Keltai" teikia fantastišką spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Kai kurie iš jų yra prabangūs holai, centrinis plotas su panoraminiu vaizdu, baras salėje, savitarnos ir a la carte restoranai, prekybos ir pramogų srityse. Taip pat yra erdvus kabinos įrengti laikantis aukščiausių standartų.

Su "Grimaldi" , taip pat rasite daug holai su patogiomis sėdimomis vietomis, restoranų ir barų ir vaikų žaidimų aikštelės. Daugelis keltais taip pat veikia baseinai vasaros mėnesiais ir kai jūs netgi galite pasilepinti prabanga kurortinis gydymas.

Olbija Port

Olbija keltų uosto įsikūręs šiaurės rytų Sardinijos Italijoje ir tai yra vienas iš pagrindinių jungčių tarp Sardinijos ir Italijos pusiasalyje. Jūs galite užsisakyti visus pigių keltai iš Olbija su AFerry.

Olbia uosto įrenginiai

Olbija perkėla siūlo pilną paslaugų spektrą ir įrenginių, skirtų keltų, kruizinių laivų ir krovininių laivų.

Kelionė į Olbija

Iš Sardinijos šiaurėje, imtis SS125, tai provincijos kelių atneš jums tiesiai į Olbia keltų uosto. Jei yra tiekiamos iš Sardinijos vakaruose, imtis SS127. Iš pietų imtis SS131. Jūs pirmiausia turėtų sekti ženklus Olbija, tada Porto di Olbia (Olbija Port).

oro uostas yra tik 5km nuo Olbia keltų uosto ir siūlo traukiniu, autobusu, taksi ir RENT-A-Car įrenginius.

Olbija Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Grimaldi Lines

Passenger Terminal, Viale Isola Bianca, Port of Olbia, I-07026, Sardinia

Moby Lines

Stazione Marittima, Isola Bianca, I-07026, Sardinia

SNAV

Stazione Marittima - Isola Bianca , I-07026 Olbia, Sardinia

Tirrenia di Navigazione

Banchina Isola, Bianca Italia, Sardinia