Oita keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Oita Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Ant sausio 1, 2005, iš Notsuharu mieste (nuo Ō ita rajonas) ir Saganoseki miestas (nuo Kitaamabe rajonas) buvo sujungtos į Ō ita. Šiuo metu Oita yra sostinė Oita prefektūroje, nuo Kiūšiū, Japonijos salą. Mieste yra keletas atrakcionų, tokių kaip žvejybos gyvenviečių, kalnų Takasaki-Yama gyvena beždžionės ir įvairių furo (karštųjų versmių vulkaninės kilmės).

Keltas iš Oita burės Kobė. Šis maršrutas yra valdomas Sunflower Ferry. Žemiau galite matyti naujausius informaciją apie maršrutus ir nusileidimo laikus, greta mūsų mažiausių kainų atrankos.

  • Oita keltai
  • Oita keltai
  • Oita keltai

Keltai į ir iš Kobe

Keltų Saulėgrąžų siūlo platų laive apgyvendinimo visų kainų intervalus. Pasidalino turistų apgyvendinimo puikiai tinka žygeivių, bet jei jums reikia daugiau privatumo tada privatus apgyvendinimas yra prieinama. Kiekvienas laivas turi grand visuomenės vonios kambarys, kuris yra atviras visiems, ryte arba vakare.

Oita uosto įrenginiai

keltų terminalas Oita siūlo pagrindines paslaugas. Apylinkėse rasite parduotuvių ir restoranų.

Apie Oita

Oita yra ant Kiūšiū, Japonijos saloje ir yra sostinė Oita prefektūroje. 2005 miestai Notsuharu (nuo Oita rajono) ir Saganoseki (nuo Kitaamabe rajonas) buvo sujungtos į Oita. Oita yra labiausiai apgyvendintas miestas Oita prefektūroje. Miestas turi gerą susisiekimą su savo uostą, kur keltai plaukti į Kansai (Kobe).

Oita Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Sunflower Ferry

5-3-1 Ikushi, Oita City, Oita Prefecture, Japan