vandenyno Tokyu

vandenyno Tokyu
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Užsisakykite vandenyno Tokyu keltu šiandien AFerry ir gaukite bet vizito į Japoniją. Rezervuokite keltai į ir iš Kitakyushu, Tokushima ir Tokijo miestų. Su šiuolaikinių prabangių laivų laivyną, Jūsų kelionė privalo būti malonus vienas. AFerry visada turi pigūs kainas vandenyno Tokyu keltų ir naujausiais pasiūlymais.

Spauskite ant kelto maršrutas žemiau už išsamų vandenyno Tokyu grafiko.

Apžvalga

Registracijos informacija

Visi keleiviai turi užsiregistruoti 1 h prieš išvykimą.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

vandenyno Tokyu Maršrutai

   Borto vandenyno Tokyu keltais

   "Vandenynas" Tokyu veikia dvi standartines keltus ir du atsitiktinis keltai. Rytų vandenyno , ir Vakarų vandenyno , yra dviejų standartinių keltais pavadinimus. Abu šie šiuolaikinių keltų gali gabenti iki 401 keleivių, sunkvežimių ir iki 75 automobilių. Šie keltai turi patogų sėdėjimo ir platų kabinų, įskaitant prabangos tarpinio apartamentai su vonios kambariu.

   Taip pat įvairūs automatai tarnauja maistu ir gėrimais kada tik norite, pietūs ir vakarienė taip pat tarnavo laive.

   Taip pat du standartiniai keltai, vandenynas Tokyu taip pat veikia dvi atsitiktinis keltai su mažiau kabinos variantų, bet abu galima laikyti iki 148 keleivių. Šie keltai teikia daug erdvės ir krėslų su automatų gėrimų ir užkandžių bet kuriuo paros metu. Jūs netgi turite galimybę mėgautis vonia laive, kur pajusite, kaip jūs maudytis vandenyne.

   Koks kelionė išgėrėte šio žinomo japonų keltų bendrovės, tai įsitikinkite, kad paprasto buriavimo.

   video

   vandenyno Tokyu YouTube video