Nynashamn į Ventspilį Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 1 perėjimai kasdien
    7 valandos 30 minutes
    Gauti kainą

Nynashamn į Ventspilį keltas jungia Švediją su Latvija ir valdo Stena Line. Geriausia kaina rasti mūsų klientams už Nynashamn į Ventspilį neseniai £ 356

.

Užsakyti Nynashamn į Ventspilio keltu šiandien AFerry. Tiesiog naudokite formą ir pasirinkti maršrutą, kurį norite. Jei nieko pasirodo automatiškai, pradėkite rašyti Nīneshamna. Jūs taip pat galite įvesti į šalį ar net pavadinimą keltų bendrovės jus domina. Jei turite maršrutą, kurį norite, pasirinkti vieną arba grįžti ir visus kitus norimas parinktis.

Kaip mes palyginti keltai, kainas ir laikai Nynashamn į Ventspilį

Jei yra daugiau nei vienas keltas įmonė, veikianti ant Nynashamn Ventspilio maršrutu mes parodysime jums visas keltų bendrovių, įsitikinkite, kad jūs gaunate savo geriausią kainą. Mes taip pat parodyti jums, bet maršrutus panašius į Nynashamn į Ventspilį, todėl jūs turite išsamų vaizdą darant užsakymą. Ir, žinoma, jūs taip pat pamatysite, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai šiek tiek pigiau anksčiau ar vėliau nei jūsų pageidaujamą užsakymo metu.

Kaip jūs gaunate savo bilietą ir kaip jūs galite padaryti pakeitimus, jei jums reikia

Kai jūs pasirinkote savo geriausią buriavimo ir padarė savo užsakymą, mes Jums atsiųsime elektroniniu paštu užsakymo patvirtinime jūsų Nynashamn į Ventspilį keltu. Bilietų dauguma Momentiniai patvirtinimo.

Mes taip pat elektroniniu paštu Jums informaciją apie tai, kaip galite susisiekti su mumis naudodami mūsų pranešimų paslauga, taip pat informaciją apie tai, kaip galite pakeisti savo bilietą. Dauguma laiko, galite tai padaryti patys. Dauguma mūsų klientų duoti mums keturių ar penkių žvaigždučių įvertinimą " rodo, kad jų labai laimingas su mūsų paslaugų vartotojų ir bendravimo.


" Žemiau matote keltas įmonė arba bendrovių, kurios plaukioja ant Nynashamn į Ventspilį maršrutą ir kelionės laiką. Jūs taip pat gali pamatyti naujausius kainas mūsų klientai nerasta. Geriausias būdas rasti pigius Nynashamn į Ventspilį keltu, nors tai naudoti formą šiandien pamatyti visus mūsų galimų pasirinkimų.

Mažos Nynashamn į Ventspilį kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

gauti geriausią kainą už savo Nynashamn į Ventspilio keltu

AFerry mes visada suteikti jums mūsų geriausias kainas keltais iš Nynashamn į Ventspilį. Nesvarbu, puslapis užsisakyti iš mes visada apima visus mūsų specialius pasiūlymus. Ir nereikia ieškoti nuolaida kodą. Jei mes turime pasiūlymas prieinama, jūsų kelto kaina apims sumažinti ar pasiūlymą. Nereikia ieškoti kitų svetainių.

Jei nesate tikri, jei Nynashamn į Ventspilį maršrutas yra jums tinka arba jūs negalite nuspręsti tarp keltų bendrovių, jei yra daugiau nei vienas, jus taip pat gali būti naudinga skaityti visus atsiliepimus turime prieinama. Mes prašome visų mūsų klientams, kad atsiųstumėte mums atsiliepimus už Nynashamn į Ventspilį keltus. Atminkite, nors, kad anksčiau užsisakyti, pigiau kainos paprastai yra. Taigi nereikia praleisti per ilgai nuspręsti! Nynashamn į Ventspilį yra populiarus maršrutas, todėl mes patariame jums Knygos kuo greičiau .

Apie Nynashamn

Nynashamn, Stockholm County, yra piečiausia forpostas Stokholmo archipelage. Miestas turi apie 14.000 gyventojų. Tai apie 60km į pietus nuo Stokholmo ir lengvai pasiekiama keliais ir geležinkeliais. Mieste taip pat yra vieta kruizinių laivų, kurie yra per didelis, Stokholme. Miestas laid back ir populiarios dėl lauko ir jūros susijusią veiklą, įskaitant banglenčių, nardymo, buriavimo, irklavimo, alpinizmas, žygiai ir golfo.

vasarą

Apie Ventspilį

Per miesto centro, dauguma vietų galima pasiekti pėsčiomis per 15-20 minučių. Viešojo transporto valdo vietos autobusų bendrovės "Ventspils Reiss" su moderniais mėlynos spalvos autobusus ir mikroautobusus. Dauguma autobusų stotelių turėti maršrutus ir grafikus linijų, kad viskas žemėlapį.

Yra turizmo biuras šalia keltų terminalo, kur galima pasiimti į laisvą miesto žemėlapį ir ieškoti patarimų, ką daryti ir pamatyti miestą.

Vienas verta aplankyti vieta yra Livonijos ordino pilis. Jis yra vienas iš seniausių viduramžių tvirtovės, kuri išliko iki šios dienos. Manoma, kad pilis datas bent 1290, kuris yra datą jis pirmą kartą buvo įrašyta. Platus renovacija prasidėjo 1995 metais atkuriant pilį, kaip ji pažvelgė į 19-ojo amžiaus.

Punktyras visame mieste rasite gėlių ekranus. Gėlės yra išdėstyti ne tik gėlių lovos, bet taip pat yra gėlių laikrodis ir ryškus gėlių-skulptūros. Taip pat visame mieste yra daugybė spalvingų karvių skulptūros, kurios lieka iš "Karvių paradas" A 2002 tarptautinė meno renginys.

Prie prievado pietinio molo jums bus milžinas mėlyna "jūreivis-karvė" statula. Tai mėlyna karvė statula, apie dviejų vyrų aukščio, yra labai įspūdingas ir apsirengęs tradiciniu mėlyna jūreivis regalijas ir tikrai verta aplankyti prieš išvykdami iš uosto į jūsų kelionę.