Nīneshamna keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Nynashamn Maršrutai

Užsisakykite keltu į Nynashamn su AFerry. Keltai į Nynashamn, Švedijoje, yra gauti iš Latvijoje ir Lenkijoje. Jūs galite imtis keltu į Nynashamn iš Gdansko ir Ventspilio.

Nynashamn Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Nynashamn valdo Polferries ir Stena Line. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Nynashamn, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Nynashamn, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Helsinkio, Karlskrona ir Ystad, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Nīneshamna keltai su Polferries ir Stena Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Nynashamn bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Nīneshamna keltai
  • Nīneshamna keltai
  • Nīneshamna keltai

Apie Nynashamn

Nynashamn, Stockholm County, yra piečiausia forpostas Stokholmo archipelage. Miestas turi apie 14.000 gyventojų. Tai apie 60km į pietus nuo Stokholmo ir lengvai pasiekiama keliais ir geležinkeliais. Mieste taip pat yra vieta kruizinių laivų, kurie yra per didelis, Stokholme. Miestas laid back ir populiarios dėl lauko ir jūros susijusią veiklą, įskaitant banglenčių, nardymo, buriavimo, irklavimo, alpinizmas, žygiai ir golfo vasarą.

Keltai į ir iš Nynashamn

Polferries yra didžiausias keltas įmonė Lenkijoje. Laive jų laivams, rasite puikių patogumų taip pat yra parduotuvių, kavinių, restoranų ir barų reiškia, jokios kelionę su šia keltų kompanija privalo būti patogus ir be streso.

2008 m Polferries buvo apdovanotas sertifikatą Leader Lenkijos turizmo kas mėnesį turizmo pramonės žurnalas Kelionės rinkos .

"Stena Line" laivai turi daugybę patogumų, įskaitant holai, žaidimo aikštelių, parduotuvių, Wi-Fi prieigos, barų, kavinių ir restoranų, taip pat jaukūs en-suite kajutės pasirinkimas.

Koks įmonė užsisakyti savo Nīneshamna keltu, esate tikri, kad rasti geriausius pasiūlymus aplink su AFerry.

Nīneshamna uosto įrenginiai

terminalo pastate turėti prieigą prie:

  • atvykimo/išvykimo salėje
  • kioskas (darbo laikas skiriasi atsižvelgiant į laivų nusileidimo laikus)
  • Kompiuteriai su Interneto ryšys
  • Liftas (liftas)
  • Vežimėliai (galima keleiviai naudoti),

Kelionė į Nynashamn

automobiliu Stokholmo kryptimi, keliu Nr 73 pietinės iš Årsta ar Gullmarsplan.

Nuo Södertälje kryptimi, imtis maršrutą 225 ir likti šiame kelyje, kol jis baigiasi ties Mässan uostą.

Jei keliaujate tarptautiniais maršrutais Latvijoje arba Lenkijoje naudoti įėjimas B uostą.

Traukiniu ar autobusu gali keliauti tarp Stokholmo ir Mässan naudojant priemiestinių traukinių (Keisti traukiniu Västerhaninge). Terminalas pastatas Nynäshamn yra maždaug 400 m į šiaurę, kur priemiestinių traukinių sustoja.

Taip pat yra prijungti oro uosto autobusu paslaugas, kurios veikia pagal Gotlandas keltų atvykimą ir išvykimą.

Nynashamn Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Polferries

Färjeterminalen, 149 30, Nynäshamn, Sweden

Stena Line

Burger Sweden AB, Färjeterminalen, S-14930 Nynäshamn, Sweden