Nova Star Kruizai

Nova Star Kruizai
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Nova Star Kruizai Keltas tarp Kanados ir JAV per iš Yarmouth Nova Scotia ir Portland Maine uostus. Nova Star Kruizai naudoti didelius kruizinius keltus, todėl kelionė atsipalaiduoti, Holiday-kaip patirtis savaime.

Galite naudoti AFerry užsakyti Nova Star Kruizai keltai į Yarmouth Nova Scotia ir Portland Maine. Visiems Nova Star Kruizai keltų maršrutus ir naujausias kainas ir buriavimo kartų pamatyti žemiau. Spauskite ant kelto maršrutas dėl detaliojo grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Užsiregistruoti reikia likus mažiausiai 90 min. iki išvykimo.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Nova Star Kruizai Maršrutai

   Laive su Nova Star Kruizai keltais

   nusivylė, kai jis ateina į barus ir restoranus laive su Nova žvaigždučių kruizai. Mėgaukitės puikiu maistu ir , srovių, , patinka klasikinis regioninę virtuvę, fadomų švediškas stalas, , ar patraukti kažką greitai ir patogiai iš Piper Baras , kartu gaivus čiaupo alaus iš amato alaus daryklos Meinas ir Naujojoje Škotijoje.

   Jei esate ne turintys Pasakų maisto skonį pasiūla, ten yra daug, kad jus pramogauti. Laive yra kazino, pilno aptarnavimo SPA, vaikai veiklos sritis ir mažmeninė parduotuvė, prekiaujanti neapmokestinamas prekes ir savitus produktus.

   Naujoji žvaigždė " padarė savo pirmąjį reisą į 2014 Kaip naujas laivas, ji turi naujausias technologijas, kad būtų galima už vežimą iki 1215 keleivių būdami labai manevringas prieigos į uostą. Laivas gali keliauti ne maksimalus greitis 21 mazgų.


   Apie Nova Star Kruizai

   "Nova Star Kruizai atkūrė Yarmouth Nova Scotia į Portland Maine maršrutu 2014, teikiant kasdienybės kelionės paslaugas nuo gegužės iki metų lapkričio mėn. Bendrovė yra visa informacija apie teikiantis išskirtinę patirtį state-of-the-art laivo, Naujoji žvaigždė ".


   video

   Nova Star Kruizai YouTube video