NorthLink Ferries

NorthLink Ferries
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti NorthLink keltu į Škotiją, Orknio ir Šetlando salas. NorthLink Ferries "yra iš Šiaurės salų gelbėjimo, su suprojektuotuose laivuose su savo komfortiškai. AFerry visada turi pigūs kainas NorthLink keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti NorthLink keltai į Aberdynas, Kirkwall, Lerviko, Stromness ir Skrabsterio. Žiūrėkite žemiau naujausias NorthLink keltų kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų grafiką su pakilimo ir nusileidimo laikus.

Apžvalga

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

NorthLink Ferries Maršrutai

   Apie lenta NorthLink Ferries "

   Kiekvieną NorthLink Keltų suteikia erdvus holas sritis, barai, vaikų žaidimų aikštelės ir patogus vonios kabinas. Be to, jūs taip pat rasite modernų kiną, rodančią naujausius spaudai ilgesniais maršrutais. NorthLink prekės ženklo naujų state-of-the-art laivai nuves jus per atradimų į Orknio ir Shetland.The NorthLink salų reisą a la carte ir savitarnos restoranai taip pat siūlome platų meniu, featuring vietinę produkciją.


   Apie NorthLink Ferries

   Northlink veikia trys keleiviniams laivams, Orknio ir Šetlando maršrutai, V. Hjaltland , kad MV Hrossey ir V. Hamnavoe ,. NorthLink sukūrė ir pastatė savo keltų aukščiausio lygio standartus, kalbant apie saugumą ir komfortą.


   Tinka Užsakymas Informacija

   galite užsisakyti katė ar šuo laive NorthLink keltu su AFerry. Tiesiog pasirinkite savo maršrutą ir tada pasirinkite kačių arba šunų esate plaukiojantiems su skaičių.

   Gyvūnai, su šunų vedlių, išskyrus ant Northlink yra ribojamas iki būdos teikiamų. Mes rekomenduojame jums atnešti antklodė ir pažįstamus žaislų savo augintiniui. Visos atliekos turi būti išvalytas iki ties reiso pabaigoje. Ilgesnio plaukimo, yra paskirta teritorija naudojasi jūsų augintiniai -. Pasikonsultuokite su darbuotoju

   Atkreipkite dėmesį, kad imtis savo augintinio į ir iš Jungtinės Karalystės į žemyninę Europą ir Airijos jums reikės augintinio pasas. Norėdami sužinoti daugiau apie naminių pasų ir kelionės su savo augintiniu mūsų augintinių kelionių gidas a>.