Šiaurės Uist keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Šiaurės Juistas turi du uostus; Berneray ir Lochmaddy. Berneray yra šiaurėje ir jungia salą su Leverburgas remiantis Harris Isle. Lochmaddy yra toliau į pietus, teikiančias reisai į Uig dėl Isle of Skye, ir Tarbert remiantis Harris Isle.

Jūs galite užsisakyti keltų iš Šiaurės Uist paprastai ir lengvai AFerry. Norėdami gauti geresnį supratimą apie turimų paslaugų spektrą, prašome pažvelgti išvykimams lenta žemiau.

  • Šiaurės Uist keltai
  • Šiaurės Uist keltai
  • Šiaurės Uist keltai

Keltai į ir iš Šiaurės Uist

Kaledonijos MacBrayne ( CalMac) keltai a> , veikia daug įvairių laivų. Jei kelionės laikas yra trumpas, įrenginiai gali būti ribotas. Priešingu atveju, yra visiškai asortimentą, įskaitant maitinimo įstaigų ir teritorijų mėgautis karšto arba šalto gėrimo arba užsiimti suvenyrų parduotuvės vietoje.


Berneray uosto įrenginiai

Yra nemokama vietos valdžios institucija automobilių stovėjimo aikštelė tik 10 metrų nuo terminalo. Uostas yra be priežiūros, tačiau yra laukimo patalpa, kurią telpa iki 24 žmonių. yra įsikūręs miesto centre, kuris yra vos už 300 metrų nuo keltų terminalo Artimiausi parduotuvės ir bankomatai.


Lochmaddy uosto įrenginiai

Nemokama automobilių stovėjimo aikštelė šalia terminalo pastatą, ir ten taip pat yra autobusų stotelė prie pat terminalo. Terminalas pastate laukimo kambarį, kad telpa iki 40 žmonių, ir tualetai su kūdikiams pervystyti. Artimiausi parduotuvės ir bankomatai gali būti randamas Lochmaddy centre, 500 metrų nuo keltų terminalo.


Apie Šiaurės Uist

Šiaurės Uist kraštovaizdis yra padalytas tarp Rytų ir Vakarų. Į rytus, rasite Boggy durpynus ir uolėtas kalvas, su uolėtos pakrantės, o Vakarų krantas yra pripildytas smėlio paplūdimiai.

Šiaurės Juistas yra fantastiška vieta tiems, kurie ieško aktyvaus poilsio. Jūs rasite kai kurių aukščiausių viršukalnių išorinėje Hebridų ir vandens veikla, įskaitant baidarės ir nardymas yra prieinami.

Jūros gėrybės yra stiprus kultūros dalis dėl Šiaurės Uist. Apsuptas šviežių, švarių vandenų, plotas yra prieglauda lašišų, upėtakių ir vėžiagyvių. Tai yra geriausias imami iš HEBRIDEAN rūkykla, kur jie patamsintas durpių ir buko.

Šiaurės Juistas yra žinomas dėl paukščių gyvenimą, ir gyvena RSPB gamtos rezervatas. Atkreipkite dėmesį Arkties žuvėdros Manx audronašoms gannets, griežlės ir kukurūzų Geltonoji starta.

Su tiek daug patirti šioje gražioje saloje, kodėl gi ne užsisakyti keltu į Šiaurės Uist paprastai ir saugiai AFerry. šiandien?