Stena Line Airijos jūrų keltais

Norfolkline Airijos jūra
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad "Stena Line", dabar veikia su Norfolkline Airijos jūrų keltais Šiaurės Airijoje ir Anglijoje.


"Stena Line" Airijos Jūrų keltai yra moderni, patogi ir kurtų Atpalaiduojantis, patikimas paslaugas. AFerry visada turi pigūs kainas Stena Line "Airijos jūrų keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Stena Line "Airijos jūrų keltais į Liverpool, Birkenhead ir Belfastas. Žiūrėkite žemiau naujausias "Stena Line" Airijos jūrų keltais kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Registracija keleiviams pradedama likus 2 valandoms iki išvykimo. Registratūra baigiama likus 1 valandai iki laivo išvykimo. Keleiviams, kurie atvyks po šio laiko, nebus leista įlipti į laivą ir jie neteks bilieto - pinigai negrąžinami, nemokamas perkėlimas netaikomas.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Norfolkline Airijos jūra Maršrutai

      Bortinis Stena Line Airijos jūrų keltais

      "Stena Line Airijos jūroje eksploatuoja 2 laivai; Stena Lagan ir "Stena Mersey. Abu "Stena Line" Airijos Jūrų keltai yra gerai įrengta objektų, kad jūsų perėja malonus, įskaitant laive prekybos įrenginių, iš kajutės diapazone, ir kine.


      "Stena Line Airijos jūrų keltais siūlome atsipalaiduoti ir malonus kelionę ar naudoti Liverpulis Birkenhead Belfast paslaugos, arba bet kokias kitas Stena Line maršrutus.