Norfolkline

Norfolko linija
Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Atkreipkite dėmesį, kad Norfolkine dabar dalis DFDS Seaways. , tai nepaveiks jūsų paslaugą tokiu būdu, bet jūs galite pamatyti, laivus ir ženklus su DFDS Seaways ant jų, o ne Norfolkline.


Galite naudoti AFerry užsisakyti Norfolkline keltu į Prancūziją ir Anglijoje. Norfolko linija dabar yra dalis DFDS Seaways - vienas iš didžiausių pasaulio keltų bendrovėms. Dabar jūs galite mėgautis neįvykdyti buriavimo patirtį neprilygstamą maršrutų pasirinkimas iš vienos įmonės. AFerry visada turi pigūs kainas Norfolkline keltais ir naujausius specialius pasiūlymus.

Apžvalga

Registracijos informacija

Kad būtų užregistruotos, transporto priemonės privalo atvykti į uosta mažiausiai likus 60 minutėms iki išvykimo, užimtumo laikotarpiais - likus 1 valandai ir 30 min. Atkreipkite dėmesį, uosto apsaugos ir imigracijos patikrinimai Doverio uoste vyksta prieš registraciją, o Diunkerko uoste - po registracijos.

Maršrutai:
Trumpiausias pervažiavimas:

Populiariausias maršrutas:

Specialūs pasiūlymai

Norfolko linija Maršrutai

      Apie valdybos DFDS keltais iš Dover į Dunkerque

      "DFDS valdo trijų modernių tikslas pastatyti laivų flotilę jų kryžminio kanalą tarp Dover ir Dunkerque. Ši paslauga yra visiškai vairuotojai - jokių pėdų keleivių arba treneriai galėtų keliauti šiuo maršrutu, todėl įlipti ir išlipti labai greitai. Laive rasite prabangią VIP, platų restoranų ir barų, dedikuoti žaidimų aikštelės vaikams ir parduotuvių, siūlančių didelę vertę.


      "Nepriklausomai nuo kelto išgėrėte iš Dover į Dunkerque su DFDS Seaways, jūs privalo turėti atsipalaiduoti ir malonus kelionę ir jūs galite būti tikri, kad jūs turite labai palankiomis kainomis su AFerry.