NongsaPura keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Specialūs pasiūlymai

Galite užsakyti keltai iš NongsaPura Tanah Merah su AFerry. Maršrutas iš NongsaPura valdo Batam Fast Ferry. Žiūrėti išvykimo lentos žemiau naujausius grafikus ir naudoti užsakymo formą kairėje užsisakyti NongsaPura keltu su AFerry.

  • NongsaPura keltai
  • NongsaPura keltai
  • NongsaPura keltai

Keltai į ir iš NongsaPura

Batamo Greitas Keltų veikia greitaeigiai laivai, kiekvienas iš jų įrengta oro kondicionieriumi VIP kambarys, borto kino ir baras, kuriame užkandžiai ir užkandžiai.


Apie NongsaPura

NongsaPura keltų terminalas yra populiarus prieigos taškas už kurortų ir Nagojos miesto. Į Nongsa kurortai specializuojasi golfo atostogų ir vandens sporto, įskaitant vandens slidės, vandens slidės ir bananų valtimi.


Kelionė į NongsaPura

netoliese kurortų Nongsa teikti autobusas autobusų paslaugos keltų uosto. NongsaPura yra 35 minučių nuo Nagojos mieste ir 15 minučių nuo Batam Hang Nadim oro uosto.


NongsaPura uosto įrenginių

Šalia uosto rasite parduotuves, jūros gėrybės restoranų ir greito maisto grandinės, bankai ir viešbučiai.


Taigi, užsisakyti keltu į NongsaPura paprastai ir saugiai AFerry!

NongsaPura Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas