Nisyros keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Nisyros Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Nisyros su AFerry. Jūs galite naudoti Nisyros imtis keltai aplink Dodekaneso salas, taip pat Graikijoje ir Cyclades Islands. Buities paslaugos Dodekaneso salas galima gauti iš Nisyros Koso, Rodo ir Tilos o keltai atokiau nuo Dodekaneso salas plaukti į Pirėjo.

Nisyros Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Nisyros yra valdomas Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Nisyros, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Nisyros, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Nisyros keltai su Blue Star Ferries ir Dodekanisos Seaways yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Nisyros bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Nisyros keltai
  • Nisyros keltai
  • Nisyros keltai

Apie Nisyros

apsuptas graikų mitologijoje, Paloi ir pats Nisyros sala yra puikus vietos senovės istorijos entuziastų. Paloi buvo pasakyta, kad bus pastatytas ant senovės miesto, susijusių su terapinių romėnų pirčių, kurie buvo ten prieš tūkstančius metų griuvėsiai. Taip pat legenda, kad saloje buvo sukurta po Poseidon, graikų dievo jūros, užtenka paminėti Titan, Polyvotis, su savo trišakiu ir, kur jėga buvo tokia stipri, matyt padalinti Koso salą į dvi; Kos ir Nisyros.

Pati sala yra idiliškas, rami ir labai Laidback, su puikia paplūdimiai, kurie yra puikus snorkeling ir burlenčių, dviejų labai populiarių sporto šakų Cycladean regione. Sostinėje Mandraki, jūs galite mėgautis draugiška nakties atmosferą, kuri pritraukia tiek daug žmonių į salą kasmet. Atrakcija yra vienintelis aktyvus ugnikalnis į Graikijos salas - krateris kurių galite vaikščioti į ir peržiūrėti garuose angos Close up!

Keltai į ir iš Nisyros

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Dodekanisos Seaways " teikia oro linijų stiliumi savo fastcraft katamaranų laivams. Kiekvienas laivas turi maisto kioskas parduoda užkandžiai ir gėrimai.

Nisyros uosto įrenginiai

Nisyros yra nedidelis uostas ir kaip tokių įrenginių uoste pati yra ribotas. Tačiau, yra daug netoliese vaizdingas kavinės ir restoranai jums patinka, kaip jūs laukti savo kelto arba netrukus po to, kai atvyksite.

Kelionė į Nisyros

Nisyros yra nedidelis kelių tinklą, kuris leidžia lengvai turistams keliauti, taip pat galėtų rasti pagrindinį uostą Mandraki iš beveik visur saloje labai paprasta.

Taip pat yra mažas autobusas paslauga Nisyros, kad eina į ir iš Paloi ir Mandraki, taip pat kitų, mažesnių kaimų saloje.

Nisyros Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Nisyros Port, Mandraki, Nisyros , Greece

Blue Star Ferries

Nisyros Port, Mandraki, Nisyros , Greece

Dodekanisos Seaways

Epar.Od. Palon, , Mandraki 853 03. Nisyros, Greece