Nice keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Gražus Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Nicos su AFerry. Keltai į Nica, Prancūzija, yra iš Korsikos ir Sardinijos. Jūs galite imtis keltu į Nica iš Ajaccio, Bastia, Golfo Aranci, Ile Rousse ir Porto Vecchio.

Nicos keltų bendrovių

Keltai į ir iš Nicos valdo Korsika-Sardinija keltai ir Moby Lines. Kadangi 2 keltų bendrovės veikia ir iš Nicos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Nica, mes visada rodo, kiek kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Marselio, Savona ir Tulonas padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Nice keltai su Korsika-Sardinija keltų ir Moby Lines yra žinomas dėl jų komfortą ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Nicos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Nice keltai
  • Nice keltai
  • Nice keltai

Apie Nicos

"Nice yra 5 pagal dydį miestas Prancūzijoje ir vienas labiausiai lankomų miestų po Paryžių, daugiausia anglų, Amerikos, Skandinavijos ir Italijos turistų. Nice pasigirti ruožus balto smėlio paplūdimiais ir yra netoli garsaus miestelio Kanuose.

prieš 2000 metų, gyventojai iš Marselis laimėjo Nicos iš Italijos ir pavadino jį Nikaia po Nike, graikų deivė pergalės. Nice visada buvo ginčijamas teritorija; ilgą laiką, tai buvo dalis Italijoje ir galiausiai 1861 m; ji buvo prijungta prie Prancūzijos imperijos.

Nicos siūlo veiklos ir aptarnavimas nuo pateikimo ir valgomasis įvairovė, kad apsipirkti, degintis ir maudytis. Kino teatrai, teatrai, operos ir muziejai visus jūsų durų žingsnis. Arba galite tiesiog pasivaikščioti Promenade des Anglais ir mėgautis nuostabiu vaizdu.

Nicos yra daug gražių kvadratų apsilankymas, įskaitant Place Massena, kuris yra vienas iš tipiškiausių Nicos, ar įspūdingas Tete AU Carré, kad Louis Nucera bibliotekos pastate. Yra daug svarbių muziejai, esantys Nica, pavyzdžiui, Marc Chagall, Matisse, šiuolaikinių dailės muziejuje ir Massena. Nors šiame regione, taip pat galite aplankyti Pablo Picasso ir Antibes muziejus.

Keltai iš Nicos

Corsica Ferries " siūlo puikias kabinos, barai, savitarnos ir a la carte restoranai, vaikų žaidimų kambariai, baseinai, soliariumai ir parduotuvių. Platus pasirinkimas kajutės padeda Jums atsipalaiduoti ir jaustis kaip namie, o laive.

SNCM yra pagrindinis keltų bendrovė, veikianti nuo Korsikos pietų Prancūzijos žemyninėje dalyje ir teikia modernias gerai įrengti keltus ir puikių paslaugų lygį.

Nice uosto įrenginiai

patogūs, oro kondicionieriai terminalų pastatų Nicoje Ferry Port siūlome platų paslaugų spektrą ir įrenginių, įskaitant maistu ir gėrimais paslaugas, vaikų žaidimų aikštelės, telefonai ir televizija. Du uosto terminalai yra sujungti nemokamą pervežimą autobusu. Yra įvairių stovėjimo aikštelių uoste.

Kelionė į Nicos

Ant greitkelio A8 Atvykstant iš Vakarų: išeiti N 50 Nice Centre/oro uostas/Nice Cote D'Azur. Sekite pajūrio palei Promenade des Anglais kryptimi Port. Sekite Le Quai des Jungtinės Valstijos, le Quai Lunel "ir" Le Quai de la DOUANE už atvykimo į uostą.

Ant greitkelio A8 Atvykstant iš Rytų: Exit N 55 Num. Sekite ženklus į uostą. Paimkite La Penetrante du Paillon, toliau į La Route de Turinas. Pasukite kairėn ties L'Avenue Denis Seimeria ir toliau L'Avanue Galliéni. Pasukite dešinėn ties Bd St Roch ir toliau Bd de l'Armee Des Alpes. Pasukite į dešinę a la Gare de RIQUIER. Pasukite kairėn Rue padegimas ir toliau Le Quai des Deux Emmanual už atvykimo į uostą.

Galite gauti autobusą Nica iš daugelio didesnių miestų Prancūzijoje ir labiausiai Europoje. Laisvoji uostą mikroautobusu Nicos Ferry Port leidžia keleiviams greitai pereiti iš vienos pusės uosto į kitą.

Gražus Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Corsica-Sardinia Ferries

Port de Commerce, 06000 Nice, France

Moby Lines

Quai Entrecasteaux, F - 06300 Nice , France

Corsica Linea

Port de Commerce, 06000 Nice, France