Newhaven Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Naujas rojus Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Newhaven su AFerry. Keltai į Newhaven, Anglijoje, yra prieinami iš Prancūzijos. Jūs galite imtis keltu į Newhaven nuo Dieppe.

Newhaven Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Newhaven valdo DFDS. Kai ieškote keltu į Newhaven, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Portsmouth, kad padėtų jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Newhaven keltai su DFDS yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Newhaven bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Dieppe - Newhaven
(DFDS)
95 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 24 d., ketvirtadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 4 d., sekmadienis - 2020 m. spalio 5 d., pirmadienis
  • Automobilis + 1
  • Newhaven Keltų
  • Newhaven Keltų
  • Newhaven Keltų

Apie Newhaven

Newhaven yra tik kelių žingsnių atstumu nuo Braitonas ir netoli Londono per daug. Kaip tokia ji yra lengvai atstumas daugeliui žmonių. Uostas yra taip pat lengva rasti ir gerai ženklu. Yra tikrai negalėjo būti geriau atspirties taškas pasiekti ar keliauti iš Vakarų Prancūzija.

Jei būna tame rajone, Brighton daug ką pasiūlyti, su vietų, įskaitant garsiąją Braitonas Palace Pier "," Royal Pavillion , Marina ir daug daugiau, plius yra daug puikių restuarants ir aktyvus naktinis gyvenimas.

Newhaven yra populiarus uostas, patogiai įsikūręs netoli Londono ir Braitono siūlo jungtis į Dieppe Vakarų Prancūzijoje. Keltai į ir iš Newhaven anksčiau buvo valdomas LD Lines ir TRANSMANCHE, bet dabar valdo DFDS Seaways. Jūs galite užsisakyti Newhaven Dieppe keltai naudojant AFerry.

Keltai į ir iš Newhaven

DFDS Seaways , Jūsų kelionė truks vos keturias valandas, ir yra daug įrenginiai jus patogiai ir pramogauti per tą laiką. Šios paslaugos apima barai, restoranai, prekybos ir video žaidimai vaikams. Wi-Fi yra prieinama už nedidelį mokestį laivo. Taip pat galite pasirinkti prabangūs foteliuose ar mėgautis komfortą ir ramybę perėjos į savo salone.

Newhaven uosto įrenginių

Newhaven keltų uosto facilities include krovinių ištaigingas baras, kavinė ir poilsio zona. Trumpalaikius ir ilgalaikius automobilių stovėjimo aikštelė Patalpos yra netoliese.

Kelionė į Newhaven

Newhaven keltų terminalas yra tik 64 mylių nuo Londono, 10 mylių į rytus nuo Brighton arba 15 mylių į vakarus nuo Eastbourne. Brighton, keliauti į rytus palei A27 pastaruosius Lewes ir imtis A26 į Newhaven. Kartą Newhaven sekite ženklus į Newhaven Ferry Port.

Užsisakykite DFDS Seaways "Newhaven keltu su AFerry!

Naujas rojus Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex, BN9 0DF, United Kingdom

DFDS

Newhaven Ferry Port, Railway Approach, Newhaven, East Sussex, BN9 0DF, United Kingdom