Newhaven į Dieppe Ferry

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

  • 2 perėjimai kasdien
    4 valandos
    Gauti kainą

Alternatyvūs maršrutai

Newhaven-Dieppe maršrutas yra populiarus būdas pasiekti Vakarų Prancūziją, taupyti vairavimo laiką daugelyje vietų. Jis taip pat yra vienas iš pigesnių maršrutų Vakarų Prancūzijoje. Dieppe yra arti vietų, kaip Le Havre ir Rouen ir ji taip pat trunka apie 2 valandas ir 15 minučių pasiekti Paryžių automobiliu. Yra iki 3 kasdienių reisų bei kirtimo laikas yra tik keturias valandas. Užsakyti naudojant formą ir mes palyginti Newhaven-Dieppe vykstantys į Portsmouth-Caen "ir" Portsmouth-Le Havre, todėl jūs galite pasirinkti kirtimas ir kainą, kuri jums tinka.

Galite dabar užsakyti Newhaven į Dieppe keltais iš £ 30 , į vieną pusę už automobilį ir dviejų žmonių.

Mažos Newhaven į Dieppe kainos

Per ateinančias 7 dienas

Pagal užsakymus, keliaujančius šią savaitę su automobiliu.

Specialūs pasiūlymai

Užsisakant kirtimas ir imtis savo kelto

Newhaven uostą, netoli Brighton, yra labai patogi vieta, nes ji yra labai arti Londono ir lengvai pasiekiami. Kai užsisakyti, užsakymo patvirtinime turės uoste adresą.

Kada turėčiau atvykti ir patikrinti?

"Check in pradeda vieną ir puse valandos prieš jūsų buriavimo. Jei atvykstate mažiau nei 45 minučių iki jūsų buriavimo, jums gali būti leidžiama atvykti. Atsižvelgiant į šias aplinkybes, jums gali būti suteikta galimybė keliauti į kitą buriavimo ir ten gali būti be potencialaus skirtumo bilieto mokestis.

Jūs tiesiog turite savo rezervacijos numerį ir pasą arba kitą galiojantį kelionės ID patikrinti. Jūs neturite atsispausdinti bilietą prieš valdyba.

Laive jūsų keltu į Dieppe

"yra trys paros reisai abiem kryptimis nuo gegužės 1 iki rugsėjo 30 d ir du kasdien reisai kituose metų laikais. Perėja yra tik keturias valandas, tačiau yra gausybė įrenginių ir ypatybės laive jus linksmina per savo perėjos.

Kas privalumas šiuo maršrutu per kitus, kad visi keleiviai automatiškai turi prieigą prie Sėdima poilsio vietų per už be papildomo mokesčio perėja. Žinoma, kajučių įvairovė taip pat yra ir jūs galite pamatyti informaciją apie tai, kai jums padaryti jūsų užsakymą.

Borto patogumai: restoranas, parduotuvė ir baras su grindų iki lubų langai siūlo nuostabiu vaizdu per vandenyną. Jei keliaujate su vaikais, rasite žaidimų aikštelė išlaikyti juos linksmino per pervažą.