Newcastle Keltų

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Newcastle Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Newcastle su AFerry. Keltai į Newcastle, Anglijoje, yra prieinami iš Olandijos. Jūs galite imtis keltu į Newcastle iš Amsterdamo.

Newcastle keltų maršrutus

"DFDS" plaukti iki 7 perėjose per savaitę su buriavimo trukmė 16 valandų 30 minučių Amsterdamo IJmuiden į Newcastle. Vidutinė kaina šią savaitę už automobilį ir du žmonės grįžti £ 143 , vienam asmeniui.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Amsterdam IJmuiden - Newcastle
(DFDS Seaways)
328 €
  • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 3 d., ketvirtadienis
  • Kelionė: 2020 m. gruodžio 23 d., trečiadienis - 2020 m. gruodžio 30 d., trečiadienis
  • Automobilis + 1
  • Newcastle Keltų
  • Newcastle Keltų
  • Newcastle Keltų

Apie Newcastle

Miestas buvo įkurtas romėnų. Jie pastatė pirmąjį tiltą per upę Tyne ir pavadino jį Pons Aelius. 19 amžiuje Newcastle tapo pramonės inovacijų priešakyje. Šiuo metu ji yra iš techninių naujovių, laisvalaikio ir kultūros centre.

Newcastle keltų su DFDS yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Newcastle bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Laive su DFDS

Jūs rasite visas DFDS Seaways keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus su traukiniuose esančiais patogumais jūs galbūt svajoti. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti. Laive taip pat rasite iki septynių skirtingų restoranų, siūlančių aukščiausios klasės virtuvės, taip pat baruose ir holai skaičių. Jei keliaujate su vaikais, jums bus rasti įvairių formų Pramogos, lobių medžioklė ir kita veikla išlaikyti mažyliai užimtas ir pramogauti.

Keltai į ir iš Newcastle

bus Ieškoti visų "DFDS Seaways keltai pasiūlyti aukščiausius standartus komforto ir visus su traukiniuose esančiais patogumais jūs galbūt svajoti. Galite rinktis iš kelių skirtingų kabinos tipų, kad atitiktų jūsų poreikius, arba pasirinkti prabangų vieną, jei norite save palepinti.

Newcastle uosto įrenginių

"Newcastle keltų terminalas siūlo puikias sąlygas, kurios apima kavinė, bureau de kaitos, baras, parduotuvė, bilietų pardavimas ir tyrimai, arkadiniai, karšto ir šalto gėrimų pardavimo aparatai, kūdikio keičiasi įrenginiai, neįgaliesiems ir tualetai.

Yra Esso Service Station apie mylios į priešais gatvę, Chirton šiaurėje, dirba 24 valandas per parą. Už pagrindinį keltų terminalo yra saugi automobilių stovėjimo aikštelė, kuri yra mokama nuo įvažiavimo arba grynaisiais pinigais arba čekiu. Susisiekite su 0191 293 6263 Daugiau informacijos.

Kelionė į Newcastle

Automobiliu

DFDS Seaways laivų plaukti nuo Tarptautinės perkėlos, Royal Quays, North Shields, kuri yra maždaug 8 mylių į rytus nuo Niukaslio miesto centro ir pažymėtos su "Tarptautinės perkėlos" simboliu.

Nuo miesto centro: Paimkite A1 link Morpeth ir tada A19 link Tyne tuneliu. Dėl požiūrio į tunelį, atlikite tarptautinės perkėlos simbolį ant į A187 link North Shields. Toliau šiame kelyje į Žiedinėje sankryžoje pasirinkite antrą išėjimą į Tarptautinės jūrų perkėlos, Royal Quays.

Keleiviai iš šiaurės galvutė Tyne tunelio per A19, tada vykdykite nurodymus, kaip aprašyta aukščiau. Keleiviai iš pietų: požiūris per A19 link Tyne tunelį. Kai per tunelį prisijungti prie A187 ir darykite, kaip nurodyta aukščiau.

Pastaba: Vairuotojai artėja iš pietų turėtų suteikti papildomo laiko per vasaros mėnesius, kai tunelis gali būti labai užimtas.

Traukiniu

"Maždaug 20 minučių kelio nuo kelto terminale, į Neville Street, jums bus" Newcastle Central Station, kuris yra gerai prijungtas su poilsio JK.

autobusu

yra prijungimo autobusu (autobusas Nr. 327), kad keltų terminalo, kuris nukrypsta 2 valandas 30 minučių ir 1 valandą 30 minučių prieš kiekvieną keltų buriavimo. Bilieto kaina mokama vairuotojui.

Netoli centrinės geležinkelio stoties rasite Niukaslio autobusų stoties. Čia galite imtis autobusas į keltų terminalą.

Apgyvendinimas Newcastle

Jei norite likti šiek tiek ilgiau ar aplink Newcastle, apsilankyti mūsų apgyvendinimas puslapį geriausių kainos ir vienas iš didžiausių atrankas viešbučiai/B & Bs galima rasti internete!

"Newcastle keltų terminalas Vaizdo

Su DFDS

Newcastle Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

DFDS

Royal Quays, North Shields, Tyne & Wear, NE29 6EE, United Kingdom