Naujoji Zelandija keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Naujoji Zelandija Keltų tvarkaraščiai & Informacija apie reisą

Specialūs pasiūlymai

Jūs galite naudoti AFerry užsakyti keltai iš Velingtonas į Šiaurės salos Naujojoje Zelandijoje, Picton, pietinėje saloje. Naudojant AFerry visada bus daug jūsų kelto į Naująją Zelandiją. Žiūrėkite žemiau grafikus ir naujausius specialius pasiūlymus.

  Kaip užsisakyti Naujoji Zelandija keltu

  Užsakymas Naujoji Zelandija keltų negalėjo būti su AFerry lengviau. Galite naudoti užsakymo formą, esančią puslapio viršuje.


  daugiau apie Naujoji Zelandija

  Naujoji Zelandija susideda iš dviejų pagrindinių salų - Šiaurės ir Pietų salų, taip pat kitų mažesnių salų. Naujoji Zelandija yra pietvakarinėje Ramiojo vandenyno, 900 mylių į rytus nuo Australijos.

  Naujoji Zelandija gyveno žmonės gana vėlai, lyginant su kitomis šalimis. Dėl šios priežasties, ji galėjo sukurti aukštą biologinę įvairovę gyvūnų ir augalų gyvenime.

  Naujoji Zelandija gyvena daug nuotykių veikla, įskaitant vandens sportas, Bungy šokinėja, šuoliai parašiutu ir nardant pavadinimas kelias.

  apsuptas Ramiajame vandenyne, Naujoji Zelandija taip pat yra puiki vieta mėgstu žvejų išbandyti savo jėgas sūraus žvejyba. Fly Žvejyba, lašišos ir upėtakiai žvejyba yra populiarus tarp turistų iš viso pasaulio.

  Naujoji Zelandija Travel Guide

  Naujoji Zelandija yra maža šalis, įsikūrusi į Rytų Australijos

  Nepaisant to, kad santykinai jauna šalis, Naujoji Zelandija turi turtingą ir žavingą histroy, iš abiejų maorių ir Europos paveldo. Apsilankymas bet Naujoji Zelandija Miestas parodo, kas kultūriškai įvairi ir įdomi vieta šalis tapo.


  Kelionės po Naująją Zelandiją

  Naujoji Zelandija yra sudaryta iš dviejų pagrindinių salų, ir geriausias būdas gauti iš vienos į kitą yra keltu. Interislander keltai " teikia šią paslaugą, ir jie gali užsisakyti per AFerry. Kelionės per salas tiesiog taip paprasta, su automobilių nuoma ir motociklų, autobusų transportu, Kempers nuoma, traukinių transporto, limuzinų nuoma ir dar daugiau. Oro chartijų yra taip pat prieinama.


  Ką pamatyti Naujoji Zelandija

  Naujoji Zelandija turi platų turistų lankomas vietas ir veiklą, visoje šalyje. Jei jūs ieškote adrenalino naudojančių nuotykių ar ramioje žaidimas golfas, yra visiems skoniams Naujoji Zelandija veikla.

  ilgas sąrašas dalykų, aplankyti ir nuveikti Naujosios Zelandijos apima Bungy šokinėja ledinė žygiai, Jodinėjimas Trekas, sveikata ir grožis SPA, žvejyba ir daug daugiau.

  AFerry.lt siūlo geriausią būdą rasti pigiausią keltų maršrutų aplink Naujoji Zelandija su savo lengva naudotis internetu forma. Pradėkite savo atostogas keltu ir pradėti atsipalaiduoti karto!