Niujorkas keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Niujorkas vienoje iš Amerikos populiariausių ir įdomių miestuose. Jis yra populiarus turizmo paskirties su daug pamatyti ir nuveikti. Niujorkas siūlo mažų keltų uostų skaičių, kuris suteikia lankytojams galimybę naudotis Niujorko vandens taksi anketa Hop-on hop-off "paslaugą. Tiesiog hop-on viename iš daugelio uostų visame mieste, ir gauti išlaipino kitur, kur atrasti naujas sritis - greita ir įdomus būdas tyrinėti Niujorką! Žemiau galite rasti visus Niujorko keltų tvarkaraščius, kelionės trukmė taip pat mūsų geriausias kainas.

Specialūs pasiūlymai

  • Niujorkas keltai
  • Niujorkas keltai
  • Niujorkas keltai

Keltai aplink Niujorke

Niujorkas Vandens Taksi yra Hop-on Hop-off paslauga, teikianti lengvai ir patogus būdas judėti didmiesčio.

keltą rasite baldą klimato kontroliuojama salone A atgaiva ir užkandžių baras, taip pat atvira Top denio laiptais.

Užsisakykite Visa diena Prieiga Pass keltu aplink Niujorke šiandien paprastai ir saugiai AFerry.

Niujorkas uosto įranga

Niujorkas vandens taksi turi kelis mažus uostus Niujorke. Uostai yra elementarus ir paprastas, idealiai tinka greitai pokyčiui per. Niujorkas suteiks visas sąlygas jums reikia!

Apie Niujorke

", New York City yra ant vieno iš didžiausių pasaulio gamtos uostų kur Hadsono upės atitinka Atlanto vandenynas todėl didelis miestas gauti maždaug iki upės taksi. Niujorko centras yra Manheteno kuri, kaip mes visi žinome, kaip triukšmingo miestelio su pagrindiniais prekybos, finansų ir kultūros centrų. Niujorkas turi daug Portretų svetainių, tokių kaip dangoraižių kaip "Empire State Building, Centrinis parkas, Chinatown, Brodvėjaus ir Times Square. Nors yra daug daugiau orientyrai pamatyti visose 5 miestelių todėl Niujorkas populiarus tarp turistų. Kiti keturi miesteliai yra Brooklyn, Queens, Bronx ir Staten Island.

Niujorkas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas