Naze keltai

Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Kyšulys Maršrutai

Užsisakykite keltu į Naze su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Naze į Motobu ir Wadomari.

Naze Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Naze valdo Marix Line. Kai ieškote keltu į Naze, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Naze keltai su Marix Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Naze bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Specialūs pasiūlymai

  • Naze keltai
  • Naze keltai
  • Naze keltai

Apie Kyšulys

Naze kartu su Kasari ir Sumiy ō miestų; sukūrė Amami ramiai 2006. Jis įsikūręs ant Kagoshima prefektūra, Japonija, rytinėje ir šiaurinėje Amami Ō. Shima ir ribojasi ties šiaurės ir Ramiojo vandenyno į pietus iki Rytų Kinijos jūros

dėl Naze miestas buvo sujungtas su miesto pavadinimu Kasari ir kaimas vadinamas Sumiyo 2006 kovo 20 sukurti iš Amami ramiai. Anksčiau iš Naze miestas buvo įkurtas 1946 m liepos 1 d buvo įsikūręs Amami Oshima į Kagoshima prefektūra, Japonija.

Keltai į ir iš Kyšulys

A''Line , keltai teikti modernius įrenginius su interjero dizaino, kuri atspindi tiek Japonijos ir Skandinavijos kultūras. Laive rasite dušus, restoranų ir parduotuvių.

Marix linija keltai , turi dvi standartines ir laisvalaikio keltai siūlo įrenginius, kad jūs turite turėti atpalaiduojančią kelionę įskaitant patogios kajutės .

Kelionė į Naze uostą

keltų terminalas laivo "Queen" Coral Plius " yra įsikūręs 894-0034 Irinoe Cho 20-2, Amami Shi, Kagoshima Kenas.

perkėla už laivo "Queen" Coral 8 , yra ne 894-0035 Shionohama Cho 17-5, Amami Shi, Kagoshima Ken. Automobiliu Perkėla yra apie 5 minutes iš Amami mieste.

Kyšulys Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

A Line Ferry

Shiohamacho 17-2281, Nazeshi, Amami, Kagoshima, 894-0035, Japan

Marix Line

(for Queen Coral Plus) 894-0034 Irinoe cho 20-2, Amami shi, Kagoshima ken, Japan

Marix Line

(for Queen Coral Plus) 894-0034 Irinoe cho 20-2, Amami shi, Kagoshima ken, Japan