Naxos keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Naksas Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Naxos su AFerry. Jūs galite naudoti Naxos imtis keltai aplink Kikladų ir į Kretą, Graikiją ir Dodekaneso salas. Buities paslaugos Cyclades yra iš Naxos 12 keltų uostuose:

Keltai atokiau nuo Kikladų išplaukti iš Naxos į Heraklionas, Katapola, Lavrio, Pirėjo ir Rafina.

Naksas Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Naxos valdo Blue Star Ferries, Cyclades Greitas keltai, Golden Star Ferries, Graikijos Seaways ir jūros Jets. Kadangi 5 keltų bendrovės veikia ir iš Naxos, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Naxos, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Keltai su Blue Star Ferries ir kitų veikiančių įmonių ir iš Naksas yra žinomas dėl savo patogumo ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Naxos bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Naxos keltai
  • Naxos keltai
  • Naxos keltai

Apie Naxos

Naksas, didžiausia Graikijos Kikladų salų, slypi Egėjo jūros centre. Naksas yra unikalus sala, kuri pabėgo masinis turizmas, nepaisant jo grožio ir ilgą istoriją. Duomenys rodo, kad žmogus gyveno Naxos nuo 4 tūkstantmečio prieš Kristų

Naksas yra namo nuostabiu kraštovaizdžiu, iš gražių baltų paplūdimių ir kopų, kurioms iš kedrų, prie įspūdingų kalnų ir derlingų slėnių toliau vidaus.

Pagrindinis miestas Naxos yra Hora (taip pat žinomas kaip Naxos Town), atsižvelgiant į salos šiaurę, kuri siūlo visus šiuolaikinius patogumus galima tikėtis nemažą miestą. Hora gyvena Ferry Port Naxos, kuris yra apsuptas pajūrio kavinių ir barų, iš kurių galite mėgautis iš į jūrą.

Keltai į ir iš Naxos

"Laive " Blue Star Ferries ", taip pat iš kajutės ir krėslų, įskaitant oro stiliaus sėdynės asortimentas, rasite a la carte restoranas , kavinė, baras, parduotuvės, internetas, bankomatas ir naktinis klubas. Visi Blue Star Ferries "taip pat dabar yra Goody anketa greito maisto restoranų, kurie Graikijos ekvivalentas McDonalds ar Burger King.

Anek s , parko 11 nuostabių šiuolaikinių oro kondicionieriumi laivų visų siūlome visą spektrą įrenginių laive. Galite pasirinkti vieną iš vidinių ar išorinių laivo kajutėse diapazone su dviem, trimis ar keturiomis lovomis ir Anek Linijos Italija-Graikija maršrutų jūs netgi galite pasirinkti liukso kajutės featuring svetainė ir TV ir interneto prieigą.

Graikijos Seaways " yra gerai žinomas graikų keltas bendrovė. Be tradicinių keltų, bendrovė taip pat veikia katamaranų tipo laivus ir greitai keltai, kurie dažnai gali būti iki 50% greičiau nei įprasti keltais. Tai reiškia, kad jūs galite Island-hop visoje Graikijos salų ir turi dar daugiau laiko mėgautis savo tikslą. Graikijos Seaways keltai yra modernus ir teikti visą spektrą įrenginių laive.

Egėjo greičio geležinkelio linijose ", moderni oro kondicionieriumi laivynas greitųjų laivų pasiūlyti platų įrenginių. Galite pasirinkti vieną verslą arba ekonominės klasės sėdėjimo ir jų laivai ateiti su kava ir užkandžiai barų, parduotuvių ir interneto prieiga.

Naksas uosto įrenginiai

Naksas keltų uosto įsikūręs netoli miesto centro, todėl keleiviai pasinaudoti daugelio įrenginių ir paslaugų Naxos Town turi pasiūlyti.

Kelionė į Naxos

Naksas keltų uosto yra gerai prijungtas prie salos poilsio keliais, todėl vis į uostą santykinai paprasta.

Naksas Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Blue Star Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Cyclades Fast Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Golden Star Ferries

Aktoploiko Limani Naxi, Naxos 84300, Greece

Hellenic Seaways

Aktoploiko Limani Naxou, Naxos 84300, Greece

Sea Jets

Aktoploiko Limani Naxou, Naxos 84300, Greece