NAVIERA Armas keltai

NAVIERA Armas
Žemėlapis

Priimti kainos pasiūlymą

Specialūs pasiūlymai

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Galite naudoti AFerry užsisakyti Naviera Armas keltu į Ispaniją, Kanarų salos ir Maroke. NAVIERA Armas veikia viena moderniausių laivynų Europoje. AFerry visada turi pigūs kainas NAVIERA Armas ir naujausius specialius pasiūlymus.

Galite naudoti AFerry užsakyti Naviera Armas keltai į Al Hoceima, Huelva, Las Palmas de Gran Canaria, Nador, Tenerifė ir kt. Žiūrėkite žemiau naujausias Naviera Armas kainas ir buriavimo kartus. Spauskite ant kelto maršrutas detalų tvarkaraštį.

Apžvalga

Registracijos informacija

Atkreipkite dėmesį: Registracija keliaujantiems pėsčiomis bent prieš 30 minučių iki išvykimo; visiems kitiems keleiviams bent prieš 60 minučių iki išvykimo.

Maršrutai:
26
Trumpiausias pervažiavimas:
Corralejo - Playa Blanca
35 minutes
Populiariausias maršrutas:
Los Cristianos - La Palma
Pigiausia:
Los Cristianos - La Palma
103 €*
*Kaina remiantis:
 • Automobilis + 2
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis

NAVIERA Armas Maršrutai

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Los Cristianos - La Palma
(Naviera Armas)
103 €
 • užsakytas: 2020 m. rugsėjo 9 d., trečiadienis
 • Kelionė: 2020 m. rugsėjo 13 d., sekmadienis (Vienas kryptis)
 • Automobilis + 2

  Apie NAVIERA Armas keltų bendrovės

  Naviera Armas buvo įkurta 1941 metais ir tapo didžiausia laivybos kompanija Kanarus. Tai dabar veikia moderni parką daugiau nei penkiasdešimt laivų palei jos įvairių maršrutų. Visos jos laivų pavadintas po ugnikalniai, kad suformavo Kanarų salas. Pavyzdžiui, VOLCAN de Tijarafe , kuris yra 56 kajučių, gali gabenti 1000 keleivių ir 300 automobilių ir turi didžiausią greičio 24,5 mazgų.

  Kaip ir galima tikėtis iš tokios modernios laivyną rasite visas įprastų patogumų laive, įskaitant barus ir restoranus. Bet kelionė su NAVIERA Armas privalo būti patogus ir atsipalaiduoti patirtį.

  video

  NAVIERA Armas YouTube video