Neapolis keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

napoli Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Napoli su AFerry. Jūs galite naudoti Napoli imtis keltai aplink Italiją ir į Sardiniją, Siciliją ir Aeolian Islands. Buities paslaugos Italijoje galima gauti iš Napoli Kapris, Ischia ir Sorrento, o keltai atstumu nuo Italijos plaukti iki 11 keltų uostuose:

Napoli Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Napoli valdo Alilauro, Grandi Navi VELOCI, MedMar, N.L.G., Siremar, SNAV, Tirrenia di Navigazione ir TTT linijos. Kadangi 8 keltų bendrovės veikia ir iš Napoli, lyginant gali būti labai naudinga, siekiant padėti jums rasti geriausią kainą už geriausią laikas jums. Kai ieškote keltu į Napoli, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite. Mes taip pat rodo jums rezultatus panašių uostuose, pavyzdžiui, Civitavecchia, Genuja ir Livorno, siekiant padėti jums rasti geriausius laikus ir kainas, kad tiktų jūsų planus.

Keltai su Alilauro ir kitos bendrovės, veikiančios ir iš Napoli yra žinomas už jų komforto ir aukšto lygio aptarnavimas, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Napoli bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

Paskutinės kainos

Maršrutas Kaina mokesčio smulkus aprašymas
Palermo - Naples
(Tirrenia di Navigazione)
168 €
  • užsakytas: 2020 m. spalio 19 d., pirmadienis
  • Kelionė: 2020 m. spalio 23 d., penktadienis (Vienas kryptis)
  • Automobilis + 2
  • Neapolis keltai
  • Neapolis keltai
  • Neapolis keltai

Apie Neapolio

Neapolis (Napoli italų) yra trečias pagal dydį miestas Italijoje ir yra spūstis, supakuota su istorijos ir kultūros aplink kiekvieno kampo. Ir, žinoma, čia jūs taip pat rasti pasaulyje pica. Tik būkite atsargūs, per kelią, kaip Neapolio vairuotojai garsėja vairavimo neatsargumo.

Must see įžymybių garsiąją "Piazza del Plebiscito, Via San Biaggio - į pagrindinę gatvę, kad padalina Neapolio istorinis centras, garsus Duomo katedra ir, žinoma, Nacionalinis archeologijos muziejus.

Ir po ekskursijų dieną, kas gali būti geriau nei garsiausių pasaulio Napoli picos? Pica gimė Neapolyje ir Neapolio stiliaus pica - paprastų ingredientų, su chewy tešlos ir šiek tiek anglyti - tai tarptautinis standartas picos. Skirtingai nei kituose miestuose visoje Italijoje, jūs negalėsite rasti blogą picerija Neapolyje. Būtų Neapolio šventvagystė tarnauti blogą pica.

Keltai į ir iš Napoli

"Neapolis Keltų uostas yra įsikūręs į pietus-rytus nuo miesto, ir yra netoli miesto centro ir visų jos vertybės. Neapolis Keltų uostas yra svarbiausias uostas pietinėje Italijoje ir suteikia daug keleivių keltų paslaugas į Aeolian salų Lipari, Salina, Stromboli, Panarea ir Vulcano; į Ischia saloje, Kaljaris Sardinijoje ir Palermo Sicilijoje.

SNAV yra naujausias ir greičiausias laivynas Viduržemio sudaro daugiausia su povandeniniais sparnais ir katamaranai. SNAV keltai gali pasiekti greitį iki 38 mazgų. Visi SNAV katamaranais ir povandeniniais sparnais turite kavinių ir batonėliams laive.

Visi "Tirrenia" Keltai suteikia fantastišką spektrą traukiniuose esančiais patogumais. Kai kurie iš jų yra prabangūs holai, centrinis plotas su panoraminiu vaizdu, baras salėje, savitarnos ir a la carte restoranai, prekybos ir pramogų srityse. Taip pat yra erdvus kabinos įrengti laikantis aukščiausių standartų.

MedMar , šiuo metu veikia 14 aukščiausios klasės laivų visi įrengti įrenginius parką, įsitikinkite, kad turite patogią ir atpalaiduojančią kelionę. Keltams labai trumpų maršrutų paprastai turi visas sąlygas galima tikėtis trumpą kelionę. Tačiau ilgesnį kelionėms, MedMar dirba keltai kaip LORA D'Abundo , kuri pasigirti platų įrenginių. Tai keltų gali gabenti iki 900 keleivių ir 110 automobilių, ir gali keliauti iki 19 mazgų.

TRINACRIA ir Partenope laivynas gali gabenti iki 950 keleivių kiekvienas vienoje sankryžoje. Rasite patogų sėdėjimo borto ir apgyvendinimo variantą - visa tai turi en-suite. Iš abiejų savitarnos restorane arba à la carte restorane pasirinkimas yra prieinama, taip pat įžuvinti baras atsipalaiduoti. Čia taip pat rasite video žaidimai, žaidimų automatai ir parduotuvę laive jūsų pramogų.

Alilauro s laivynas sudaro 11 veiklos keltais, būdama savo naują Katamaranas Angelina Lauro į "Crown Jewel". Bet modernus istorija Lauro šeimos verslą pradėjo seniai tuo Ischia uostas, 1944, su Agostino Lauro laivą Freccia del Golfo ".
kirtimo laikas yra tik 45 minučių, todėl laive įrenginiai, yra riboti. Jūs galėsite mėgautis nuostabų kraštovaizdį, o jūs požiūris į savo likimą.

Neapolis uosto įrenginiai

"Neapolis Keltų uostas turi platų spektrą paslaugų ir įrenginių, skirtų keleiviams, įskaitant parduotuvių ir barų.

Kelionė į Neapolio uostą

"Neapolis Keltų uostas yra labai arti miesto centro ir Piazza del Municipio ir yra maždaug 10 minučių nuo Piazza Garibaldi aikštė Geležinkelio stoties ir metro stoties.

Nuo greitkelio, Neapolis Keltų uostas yra tik kelios minutės pėsčiomis nuo greitkelio ties rinkliavų postais (Casello autostradale).

Neapolis Keltų uostas yra 15km nuo Aeroporto Internazionale di Capodichino už kurį rasite autobusų, autobusų ir taksi paslaugas iki miesto centro ir uosto.

Neapolis arba Napoli ", įsikūręs Italijos Kampanijos regione ir garsėja savo nuostabiu architektūros nuo viduramžių, renesanso ir baroko laikotarpių. Mieste yra daug žinomų pastatų dideliu architektūrinę vertę, pavyzdžiui, bažnyčių ir pilių.

napoli Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

Alilauro

Molo Beverello, 80133 Naples, Italy

Grandi Navi Veloci

Via Nuova Marina, 80133, Napoli, Italy

Medmar

Calata Porta di Massa, 80133, Naples, Italy

SNAV

Via Caracciolo, 10 (Mergellina), 80122 Napoli, Italy

Tirrenia di Navigazione

Molo Immacolatella Vecchia, I - 80133 Napoli, Italy

TTT Lines

Napoli (Molo Immacolatella Vecchia), 80133 Napoli, Italy

Liberty Lines

Stazione Marittima, Molo Beverello, 80100 Napoli, Italy