Naha keltai

Žemėlapis

Coronavirus kelto kelionių patarimai

Atkreipkite dėmesį, kad mūsų turima informacija tuo metu, kai gavome tą pačią informaciją iš keltų operatorių, yra teisinga. Padėtis greitai keičiasi ir mes stengsimės nuolat atnaujinti svetainę, kai tik gausime atnaujinimus iš keltų kompanijų.

Naha Maršrutai

Specialūs pasiūlymai

Užsisakykite keltu į Naha su AFerry. Buities paslaugos Japonijoje galima gauti iš Naha į Kagoshima, Motobu ir Joronas.

Naha Keltų Įmonės

Keltai į ir iš Naha yra valdomas Marix Line. Kai ieškote keltu į Naha, mes visada rodys keletą kartų asortimentą tik tuo atveju, tai pigiau anksčiau ar vėliau nei laiko pasirinksite.

Naha keltai su Marix Line yra žinomas dėl savo patogumo ir aukštos lygiai paslauga, ir jūs pajusite, kaip jūsų šventė prasidėjo tą akimirką jūs žingsnis laive. Kelionės į Naha bus lengva ir be vargo. Pradėti darant užsakymą šiandien, tai greitai ir lengvai.

  • Naha keltai
  • Naha keltai
  • Naha keltai

Apie Naha

"Naha yra sostinė Okinavos prefektūra Japonijoje yra jos politinė, ekonominė ir švietimo centras. Jo gyventojai daugiau nei 320,000 žmonių. Jis įsikūręs ant pietinėje Okinavos sala, savo Rytų Kinijos jūros pakrantėje. Naha yra pietinėje pakrantėje Okinavos sala. Naha yra sodų, muziejų ir akvariumuose pasirinkimą aplankyti, bet vienas iš must-see vietų saloje yra atkurta ir atstatytas Shuri pilis. Buvęs Royal Palace iš Riūkiū karalystė, Shuri pilis yra graži vieta vaikščioti aplink ir yra išvardytos kaip UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą.

Keltai į ir iš Naha

A''Line , keltai teikti modernius įrenginius su interjero dizaino, kuri atspindi tiek Japonijos ir Skandinavijos kultūras. Laive rasite dušus, restoranų ir parduotuvių.

Marix linija keltai , turi dvi standartines ir laisvalaikio keltai siūlo įrenginius, kad jūs turite turėti atpalaiduojančią kelionę įskaitant patogios kajutės .

Kelionė į Naha uostas

uostas yra už 900-0035 Nahaport terminalo, Tondo Cho 2-1, Naha Shi Okinawa Kenas.

Automobilių perkėla yra apie 15 minučių nuo Naha oro uosto ir 10 minučių nuo miesto.

Naha Žemėlapis

Peržiūrėti žemėlapį

Uosto adresas

A Line Ferry

Naha terminal, Tondocho 2-1, Naha, Okinawa, 900-0035, Japan

Marix Line

900-0035 Nahaport terminal, Tondo cho 2-1, Naha shi, Okinawa ken, Japan